25 Yaşındaki İki Çocuk Babası Samsun’da Sokak Ortasında Ölü Bulundu

Samsun’da, evli bir şahıs ölü bulunurken, otomatik tüfekle vurulduğu anlaşıldı. Olay, Canik ilçesi Uludağ mahallesinde meydana geldi. Evli ve iki çocuk babası 25 yaşındaki Hikmet Şahin, evinin yakınındaki sokak üzerinde otomatik tüfekle kafasından vurarak ölmüş olarak bulundu. Hikmet Şahin’i fark eden vatandaşlar durumu polise haber verdi. Olay yerine sağlık ekipleri ve polis sevk edildi. 112 […]

25 Yaşındaki İki Çocuk Babası Samsun’da Sokak Ortasında Ölü Bulundu
Haber Tarihi: 8 Kasım 2015


Samsun’da, evli bir şahıs ölü bulunurken, otomatik tüfekle vurulduğu anlaşıldı.

Olay, Canik ilçesi Uludağ mahallesinde meydana geldi. Evli ve iki çocuk babası 25 yaşındaki Hikmet Şahin, evinin yakınındaki sokak üzerinde otomatik tüfekle kafasından vurarak ölmüş olarak bulundu. Hikmet Şahin’i fark eden vatandaşlar durumu polise haber verdi.

25 Yaşındaki İki Çocuk Babası Samsun'da Sokak Ortasında Ölü Bulundu

Olay yerine sağlık ekipleri ve polis sevk edildi. 112 Acil Servis ekipleri yaptıkları kontrolde Şahin’in öldüğünü tespit etti. Hikmet Şahin’in ayağının yanında otomatik tüfek bulundu.

25 Yaşındaki İki Çocuk Babası Samsun'da Sokak Ortasında Ölü Bulundu

Samsun Emniyet Müdürlüğü Cinayet Bürosu ekipleri, olayın cinayet mi, yoksa intihar mı olduğunu araştırıyor. Hikmet Şahin’in cenazesi otopsi için Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi morguna kaldırıldı.

Haber Etiketleri: , , ,
Yazı hakkındaki yorumunuzu paylaşın...MOBİL GÖRÜNÜME GEÇMEK İÇİN TIKLAYINIZ