REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Atakum ve Samsun Haberleri

Tüm Dünyayı Etkisi Altına Alan
COVID-19 Salgınında SON DAKİKA Gelişmeleri
#BizBizeYeteriz Türkiyem! Korona yaz 8119'a gönder 10 TL bağışta bulun

30 Mart Akşamı Tekkeköy’de Değişim Başlayacak

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
30 Mart Akşamı Tekkeköy’de Değişim Başlayacak
1.092
02 Mart 2014 - 15:08
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Adalet Ve Kalkınma Partisi Tekkeköy Belediye Başkan Adayı Hasan Togar, İlçe esnaflarıyla bir araya geldi. 30 Mart 2014 tarihinde yapılacak olan yerel seçimler çevresinde ilçeye bağlı köyler ve ilçe merkezinde aralıksız çalışan Togar, İlçede bulunan esnafları ziyaret ederek, esnafın sıkıntılarını dinledi.

Adalet Ve Kalkınma Partisi Tekkeköy Belediye Başkan Adayı Hasan Togar gerçekleştirdiği esnaf ziyaretinde, “Vatandaş, Tekkeköy’de Değişim Şart” diyerek, Tekkeköy’e hizmet edecek isimlerin artık başa geçmesi gerektiğini dile getirdi. Gerçekleştirdiği ziyarette vatandaşlardan destek isteyen Togar, “30 Mart akşamı Tekkeköy’de değişim başlayacak” dedi.

TOGAR TEMEL BELEDİYECİLİK HİZMETLERİNİN ÖNEMİNİ İŞARET ETTİ

Tekkeköy İlçesini yönetenlerin, temel belediyecilik hizmetlerini yapma noktasında yetersiz olduklarına dikkat çeken Togar, vatandaştan 30 Mart günü adaletli bir karne vermelerini isteyerek, temel belediyecilik hizmetlerini dahi yerine getiremeyenlerin, Billboardlar da yer alan projeleri gerçekleştirme noktasında yetersiz ve tecrübesiz olduklarına dikkat çekti. Vatandaşların sıkıntılarını Dinleyen Hasan Togar, İlçenin gelişmesi, kalkınması ve gerçek manada huzur ve çağdaş bir kent olabilmesi için, Tekkeköy’de temel belediyecilik hizmetlerinin gerçekleştirilmesi gerektiğini belirtti. Togar “Tekkeköy’de temel belediyecilikte gelinen nokta malum. İnsanlarımız, çöplerin yeterince imha edilmediği ve usulüne uygun şekilde toplanmadığından şikâyet ediyor. Demek ki Tekkeköy’de belediyecilik yapan arkadaşlar hala temel belediyecilik hizmetlerinde bile mesafe alamamışlar. İnsanlarımız hala temel belediyecilik noktasında şikâyetçiler. Allah’ın izni ile biz bu görevi devraldığımızda hem merkezi hükümetimizin desteği ile yerel dinamikleri hemde ülke ve uluslararası dinamikleri hızlı bir şekilde harekete geçirip, bahsetmiş olduğum temel belediyecilik sorunlarının tamamını çözeceğiz. Temel belediyecilik hizmetlerini de yaparken asla övünmeyeceğiz. Bu hizmetler benim memleketimin insanının en doğal hakkıdır. Acil sorunlarımızı çözeceğiz ama üzerine de çok daha büyük hizmetler ekleyeceğiz.” Dedi.

İSİMLERE TAKILMADAN TEKKEKÖY’Ü AK PARTİ MİSYONU İLE TANIŞTIRMA VAKTİ

Togar esnaf ve vatandaşlara hitaben yaptığı konuşmada İlçenin her geçen gün daha geriye gittiğine vurgu yaparak sözlerine şöyle devam etti: “Kafamızı kaldırıp sağımıza solumuza baksak belediyeceğin nasıl yapıldığı çok iyi görürüz. Sağ tarafımızda Çarşamba ilçesi, sol tarafımızda da Canik ilçesinin gelişimini görmemek için herhalde kör olmak gerekir. Oranın belediye başkanları da üstelik mimar da değiller fakat belediyecilik hizmetleri konusunda Tekkeköy ilçesinin çok üstündeler.” Dedi. Tekkeköy ilçesini çok kısa bir süre içerisinde bu ilçelerin seviyesine getireceklerini dile getiren Togar sözlerine şöyle devam etti: “İlçe halkının bunu çok iyi bilmesi gerekiyor. İktidar ile entegre çalışan belediyelerin durumu ortadadır. Burada insanlarımızın düşünmesi gereken şüphesiz ki isimlere takılmadan Tekkeköy’ü AK Parti misyonunun hâkim olduğu Belediyecilik anlayışı ile tanıştırarak hizmetin en iyisine ve en kalitelisine kavuşturmaktır. Bizim vatandaşımızın da sağımızdaki ve solumuzdaki ilçe vatandaşları kadar hizmeti hak ettiğine inancımız sonsuzdur.” Dedi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.