Samsun’da Çocuk Parkına Çirkin Saldırı!

Samsun’un Terme İlçesi’nde Fenk Mahallesi’nde bulunan Gençlik Parkı’nda kaydırak, salıncak gibi çocukların eğlendiği sert plastikten yapılmış aletler, kimliği belirsiz kişi ya da kişilerce kırılıp yakıldı.

Samsun’da Çocuk Parkına Çirkin Saldırı!
Haber Tarihi: 29 Nisan 2016


Samsun’un Terme İlçesi Fenk Mahallesi’ndeki Gençlik Parkı içerisinde Terme Belediye Başkanlığı tarafından yaptırılan sert plastikten çocuk oyun grupları dün gece ateşe verildi. Aletler, Samsun Büyükşehir Belediyesi itfaiye ekipleri tarafından söndürülürken, oyun parkının bir kısmı kullanılamaz hale geldi. Mahalle sakinleri olaya tepki gösterirken, “Parkımızı yakanların bir an önce bulunmasını istiyoruz. Bu yangını çıkaran kişileri kınıyoruz. Bu yapılan hizmetler hepimizin cebinden çıkan vergilerle yapılıyor” dedi.

aaa

ZABITA MÜDÜRÜ: ANLAMAK MÜMKÜN DEĞİL!

Terme Belediyesi Zabıta Müdürü Mesut Şahin de, “Yapılan bu olayı anlamak mümkün değil. Müdürlüğümüz ekipleri, konu ile ilgili gerekli çalışmayı başlattı. Halkımızı da duyarlı olmaya davet ediyorum. Milli servetimizi korumak, vatandaşların asli görevidir” diye konuştu. Olayla ilgili soruşturmanın sürdüğü belirtildi.

Haber Etiketleri: , , ,
Yazı hakkındaki yorumunuzu paylaşın...