Sosyal güvenlik sisteminde pek çok risk güvence altına alınır. Ancak emeklilik ve sağlık koruma altına alınan risklerin bel devamını oku »
Van Cumhuriyet Başsavcılığı, 15 Kasım 2016'da AK Parti Muradiye İlçe Başkanlığı binasına düzenlenen bombalı saldırı devamını oku »
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin istifasını isteyen MHP'li muhalifler geçtiğimiz yıl olağaüstü genel kurulu toplayarak devamını oku »
Görüşmeler, yetkili konfederasyon Memur-Sen ile Kamu İşveren Heyeti arasında gerçekleşecek. 1 Ağustos’ta başlayıp, ayın devamını oku »
29 Nisan'da yayımlanan 690 sayılı Kanun Hükmünde Kararname (KHK) ile yurt dışından Türkiye'ye yönelik uydu üzerinden yayı devamını oku »
Petrol Ürünleri İşverenler Sendikası(PÜİS), benzin grubunda 13 veya 14 kuruş, motorin grubunda ise 15 veya 16 kuruş civarı devamını oku »
Doldurmaları gereken sürenin en az 10 yılını tamamlayanlar, isterlerse istifa edip başka işte çalışmadan kalan süreyi iste devamını oku »
Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulûsi Akar, 15 Temmuz Darbe Girişimini Araştırma Komisyonu’na 8 sayfalık cevap verdi. 15 Temm devamını oku »
TEOG sınav sonuçları için beklenen gün geldi... Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yapılan ve 8’inci sınıf öğrenciler devamını oku »
SAMSUN'DAN HABERLER

Samsun merkezli 9 ilde FETÖ'nün darbe girişimine yönelik soruşturma kapsamında, aralarında eski Sahil Güvenlik Karadeniz Böl devamını oku »
Atakum Belediyesi çalışanları ve aileleri, Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı’nın ev sahipliğinde gerçekleşen iftar devamını oku »
Maliye, afla ilgili dün bir tebliğ yayımladı. Buna göre; vergi ve trafik cezası borcunda ciddi oranda indirim yapılacak. Örne devamını oku »
Bakan Kılıç, geçen hafta Ağrı'nın Doğubayazıt ilçesi Tendürek Dağı bölgesinde terör örgütü PKK'ya yönelik operasyo devamını oku »
İl Milli Eğitim Müdürlüğünden yapılan açıklamada, resmi ve özel tüm okullarda 282 öğrencinin tüm soruları doğru ceva devamını oku »
Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, Atakum İlçesi'ndeki eğitim kurumlarında görev yapan öğretmenleri, düzenlediği ift devamını oku »
Diyarbakır’da terör örgütü PKK’ya yönelik operasyon düzenlenen Lice İlçesi kırsalında güvenlik güçleri ile terör devamını oku »
Atakum İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, bir okuldan hırsızlık yapıldığı ihbarı üzerine çalışma başlattı. Okul devamını oku »
Atakum İlçesi'nde her Ramazan ayında kurulan tüm Samsunluların keyifle zaman geçirdiği Ramazan Sokağı, çeşitli etkinlikler devamını oku »


ATAKUM HABERLERİ

Başkan Taşçı’dan personele teşekkür!
Atakum Belediyesi çalışanları ve aileleri, Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı’nın ev sahipliğinde gerçekleşen iftar yemeğinde bir araya geldi. Atakum Belediyesi Kültür ve Eğlence
Atakum’da eğitime tam destek!
Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, Atakum İlçesi'ndeki eğitim kurumlarında görev yapan öğretmenleri, düzenlediği iftar buluşmasına ağırladı. Yalı Kafe’de düzenlenen iftar yem
Atakum’da okul soygunu!
Atakum İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, bir okuldan hırsızlık yapıldığı ihbarı üzerine çalışma başlattı. Okuldan çalınan projeksiyon cihazının Yunus Emre Ö. (22) tarafın
Samsunlu minikler Ramazan Sokağı’nda!
Atakum İlçesi'nde her Ramazan ayında kurulan tüm Samsunluların keyifle zaman geçirdiği Ramazan Sokağı, çeşitli etkinlikler, sahne gösterileri, çocuk oyunları ve alışveriş stantlarıyl


İLÇELERDEN HABERLER

Samsun Sahil Güvenlik’te o gece neler yaşandı?
Samsun merkezli 9 ilde FETÖ'nün darbe girişimine yönelik soruşturma kapsamında, aralarında eski Sahil Güvenlik Karadeniz Bölge Komutanı Kıdemli Albay Murat Özer'in de yer aldığı 24'ü t
Başkan Taşçı’dan personele teşekkür!
Atakum Belediyesi çalışanları ve aileleri, Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı’nın ev sahipliğinde gerçekleşen iftar yemeğinde bir araya geldi. Atakum Belediyesi Kültür ve Eğlence
Vergi ve trafik cezalarına indirim
Maliye, afla ilgili dün bir tebliğ yayımladı. Buna göre; vergi ve trafik cezası borcunda ciddi oranda indirim yapılacak. Örneğin; faiziyle 1435 liraya çıkan trafik cezası, 897 liraya inece
Bakan Kılıç şehit ailesiyle iftar yaptı
Bakan Kılıç, geçen hafta Ağrı'nın Doğubayazıt ilçesi Tendürek Dağı bölgesinde terör örgütü PKK'ya yönelik operasyonda şehit olan Jandarma Uzman Çavuş Mustafa Özdemir'in baba oca
MOBİL GÖRÜNÜME GEÇMEK İÇİN TIKLAYINIZ