REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Atakum ve Samsun Haberleri

Tüm Dünyayı Etkisi Altına Alan
COVID-19 Salgınında SON DAKİKA Gelişmeleri
#BizBizeYeteriz Türkiyem! Korona yaz 8119'a gönder 10 TL bağışta bulun

Adem Bektaş, Atakum için aday adaylığını açıkladı

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Adem Bektaş, Atakum için aday adaylığını açıkladı
1.795
29 Ekim 2013 - 14:33
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

2004-2009 yılları arasında Atakum Belediye Başkanlığı yapmış olan Adem Bektaş, bu yerel seçimlerde yeniden hizmet için aday adaylığını açıkladı. AK Parti Atakum ilçe teşkilat binasında açıklamasını yapan Adem Bektaş’ı kalabalık bir grup takip etti.

Aday adaylığı konuşmasında, mevcut belediyeyi eleştiren Adem Bektaş, “Beş yılda bizim aldığımız mesafeyi maalesef bunlar heba etmiş, vatandaşın ve milletin çıkarına değil tamamen kendi çıkarlarına çalışmışlardır. Geçen seçim döneminde bizimle alakalı bu zihniyet bir sürü yala iddialarla seçimden bir hafta önce dosyaları koltuklarının altlarına koyarak adliyeye koşmuşlar ve hakkımzda davalar açmışlardır. Bu iddiaların birçoğu gayri ahlaki olup tamamen uydurmaca ve düzmece iddialardı. Atakum’u sattığımızı ve yandaşlarımıza peşkeş çektiğimizi söylemişlerdi. Biz 2004-2009 yıllarında birincisi 800 metrekarelik bir arsayı 800 milyara Medical Park hastanesine, ikincisi 107 metrekarelik arsayı bugünkü Yapı Kredi bankasının olduğu yeri 200 milyara, üçüncüsü 220 metrekarelik arsayıda bugünki Usluoğlu Baklavanın olduğu yeri 470 milyara sattık. Ve Atakum’a ticari hareketlilik getiren ve bankaların gelmesini sağlayan özel sektör yatırımlarını yaptırdık. Oysa bunlar sadece 5 yıl içinde, Medical Park’ın üstündeki meydanı 10 milyon, Telekom’un yanındaki arsayı 3 milyon, Atakent Belediye binasını 5 milyon, Altınkumda ki yurt arsasını 11 milyon, sadece dört tanesinin toplamı 29 milyon, Altınkum belediye binasının aylık bin TL’ye yandaşlarına kirayla yandaşlarına vermesi, İller Bankasından beş yıl içinde 22 milyon kredi kullanması, toplamda sadece nakit para olarak Atakum Belediyesi’nde diğer sattıkları hariç 51 milyon para girdi.” dedi.

“Bizim yüzümüz milletimize dönük, Atakum’a dönük yüreğimizde hizmet aşkışya doludur. Şimdi Atakum’a yeniden hizmet etme zamanı. Ufkunu açtığımız Atakum’un önünde yeni ufuklar açmak, 21. yüzyıla yakışır Atakum’u oluşturmak için göreve talibiz.” diyerek Atakum Belediye Başkanlığı için aday adaylığını açıklayan Adem Bektaş, görev verildiği takdirde geçmiş dönemlerde yaptıkları gibi hizmete devam edeceklerini söyledi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.