Adnan Menderes Üniversitesi Öğrencileri KOLPA Konseri İle Coştu

Adnan Menderes Üniversitesi’nin her yıl bahar şenlikleri kapsamında organize edilen ve bu yıl 20.si düzenlenen Kültür ve Sanat Festivali’nin ilk konserini Kolpa Grubu verdi. Üniversite yerleşkesinin içinde yer alan Atatürk Kongre Merkezi’nin önünde yapılan konser alanını öğrenciler hıncahınç doldurdu. 1,5 saat süren konsere 40 bin öğrenci katıldı. Uzun bir aradan sonra Aydın’da olmaktan mutluluk duyduğunu […]

Adnan Menderes Üniversitesi Öğrencileri KOLPA Konseri İle Coştu
Haber Tarihi: 5 Mayıs 2015
Haber Kategorisi: Ulusal Haberler


Adnan Menderes Üniversitesi’nin her yıl bahar şenlikleri kapsamında organize edilen ve bu yıl 20.si düzenlenen Kültür ve Sanat Festivali’nin ilk konserini Kolpa Grubu verdi.

Üniversite yerleşkesinin içinde yer alan Atatürk Kongre Merkezi’nin önünde yapılan konser alanını öğrenciler hıncahınç doldurdu. 1,5 saat süren konsere 40 bin öğrenci katıldı. Uzun bir aradan sonra Aydın’da olmaktan mutluluk duyduğunu belirten grup solisti Barış Yurtçu sevilen şarkılarını ardı ardına çalmaya başlayınca gençler hep bir ağızdan eşlik etti. Konserin bitimine yakın sahneye çıkan ADÜ Rektörü Prof. Dr. Cavit Bircan festivale katılımlarından dolayı Kolpa Grubuna teşekkür ederek ” Buraya rekor sayılabilecek öğrenci kitlesinin buraya gelmesini sağladığınız bunun için ayrıca teşekkür ederim ve bütün öğrencilerimize iyi eğlenceler dilerim” dedi ve gruba çiçek takdim edildi.

Haber Etiketleri: , , ,
Yazı hakkındaki yorumunuzu paylaşın...