Ahmet Demircan ve İshak Taşçı sahada! ‘Güçlü Türkiye için evet’

Samsun’da, Milletvekili Ahmet Demircan ve Belediye Başkanı İshak Taşçı, A takum İlçe Seçim Koordinasyon Merkezi’nde vatandaşlarla buluştu.

Ahmet Demircan ve İshak Taşçı sahada! ‘Güçlü Türkiye için evet’
Haber Tarihi: 21 Mart 2017


AK Parti Samsun Milletvekili Ahmet Demircan ve Belediye Başkanı İshak Taşçı, Atakum İlçe Seçim Koordinasyon Merkezi’nde vatandaşlarla buluştu. Referandum sürecinin önemine dair bilgilendirme yapan Milletvekili Demircan ve Başkan Taşçı, sandıklardan çıkacak her bir evet oyunun, milli iradeyi daha da güçlendireceğini söyledi.

‘MİLLETİMİZ EVET DİYECEK…’
Türkiye’nin önemli bir dönemden geçtiğini ifade eden Milletvekili Ahmet Demircan, “Mevcut sistem, ülkemizin güçlenmesine müsaade etmiyor. Bu sistemde değişiklik olması hem milletimizi hem de devletimizi güçlendirecek. Milletin anayasasını yapma hakkı milletindir. Bu anlamda referandumda sandık başına gidecek olan milletimiz, Türkiye’nin daha da güçlenmesi, milli iradenin daha da kuvvetli hale gelmesi için ‘evet’ diyecek” dedi.

İSHAK TAŞÇI: DAHA GÜÇLÜ TÜRKİYE İÇİN
Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı ise konuşmasında referandumun önemine dikkat çekerek, “Ülkemizin kaderini değiştirecek bir referandum süreci yaşıyoruz. Bu referandumda oy kullanmak, Türkiye için önemli bir soruya da yanıt vermek anlamı taşıyor. Sandık bu kez, ‘Daha güçlü bir Türkiye istiyor musunuz’ diye soruyor. Bu soruya verilecek yanıt ise gayet açık ve nettir. En yüksek sesimizle ‘evet’ diyoruz. Çünkü biz yeni sistemle birlikte Türkiye’nin ne kadar güç kazanacağını, hizmetlerin hız kazanacağını biliyor ve görüyoruz. Referanduma ‘evet’ demek, daha güçlü bir Türkiye’ye ‘evet’ demektir” ifadelerini kullandı.

Yazı hakkındaki yorumunuzu paylaşın...