Aile Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü’nden Kreş Skandalı İle İlgili Açıklama!

Samsun Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü tekin Balcı, Atakum’da özel bir kreşte çocuklara şiddet gösterildiğine dair iddialar ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Aile Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü’nden Kreş Skandalı İle İlgili Açıklama!
Haber Tarihi: 16 Mayıs 2016


Samsun Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Tekin Balcı, Bugün Samsun basınında yer alan, Atakum İlçesi’ndeki özel bir kreşte meydana geldiği iddia edilen olaya ilişkin olarak yaptığı açıklamada,”Olay il müdürlüğümüze ulaştığı andan itibaren talimatımız üzerine iki personel görevlendirilmiş, gerekli idari soruşturma başlatılmıştır” dedi.

Balcı olayla ilgili ayrıca şu açıklamalarda bulundu:

“İdari soruşturmanın neticesine göre sorumlular hakkında gerekli işlemler yapılacaktır.Müdürlüğümüz tarafından olay tüm ciddiyetiyle takip edilmekte olup, olay emniyet ve adli makamlara ulaşmıştır. Olay ile ilgili ayrıntılı bilgi tarafımızca başlatılan idari soruşturmanın ardından kamuoyu ile paylaşılacaktır.Bakanlığımızın temel prensiplerinden birisi çocuklara sevgi ve şefkat ile muamele edilmesidir. Bu doğrultuda çocukların yüksek yararı gözetilerek gerekli her türlü işlem gerçekleştirilecektir”

Haber Etiketleri: , , , , ,
Yazı hakkındaki yorumunuzu paylaşın...