AK Parti Atakum Belediye Başkanı Aday Adayları

8

2014 yerel seçimleri yaklaşırken partilerden aday adayları da açıklanmaya devam ediyor. AK Partiden henüz aday adaylığını resmi olarak açıklayan isim bulunmuyor. Ancak kulislerde konuşulan isimler belli oldu. İşte AK Parti Atakum Belediye Başkanlığı aday adaylığı için konuşulan isimler;

Adem BEKTAŞ; Bilindiği üzere AK Parti Adem Bektaş’la bir dönem seçildi ve bir sonraki dönem kaybetti. Adem BEKTAŞ bu seçimlerde de aday adaylığını koyacak isimlerden biri olarak düşünülüyor.

Hüseyin DERELİ; AK Parti Belediye Başkanlığı aday adaylığı için ismi geçen en önemli isimlerden birisi de AK Parti Atakum İlçe Başkanı Hüseyin DERELİ. Dereli partililerce de yaptığı etkinliklerle ve açıklamalarıyla sevilen bir isim olarak bir adım öne çıkıyor.

Turan ÇAKIR; Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Turan Çakır da AK Parti Atakum Belediye Başkanlığı Aday Adaylığı için ismi geçenler arasında.

İshak TAŞÇI; AK Parti İl Yönetiminde çeşitli görevlerde bulunan ve parti teşkilatında da saygı duyulan bir isim olan İshak Taşçı da aday adayları arasında olacak gibi duruyor.

Peki Atakum halkı AK Parti’den hangi adayı görmek istiyor? Aşağıdaki ankette oyunuzu kullanarak siz de fikirlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

AK Parti Atakum Belediye Başkan Adayı Kim Olsun?

Sonuçları Göster

Loading ... Loading ...

8 YORUMLAR

  1. valla helal olsun huseyın derelı taraftarlarına ne guzel ısı gucu bırakıp oturmuslar bılgasayar baısna kendı kendılerıne oyları yukseltmısler ama bunu halka sormak lazım teskılat ıcı degıl neyse secımler yaklasıyor sandıklar acılınca gorecegız

  2. düsürtlüğü ile seviyesi ile hatta meclis bile halk adamı diyorsa sayın yusuf ziya keşke hryer atakum gibi gelişse diyorsa SAYIN BURMANIN ELINDEN KIMSE ALAMAZ ATAKUMU :) AKP KIMI CIKARIRISA CIKARSIN FARKLA ALICAKTIR CUNKU ATAKUMKLU CHP DİYE BAKMIYOR METİN BURMA DİYE BAKIYOR Kİ CİDDYE ALIN BU İSİMİ BENCE :)

CEVAP VER