REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Atakum ve Samsun Haberleri

Tüm Dünyayı Etkisi Altına Alan
COVID-19 Salgınında SON DAKİKA Gelişmeleri
#BizBizeYeteriz Türkiyem! Korona yaz 8119'a gönder 10 TL bağışta bulun

AK Parti İl Başkanı Köktaş: Muhtarlar bizim için çok önemli

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
AK Parti İl Başkanı Köktaş: Muhtarlar bizim için çok önemli
1.055
05 Eylül 2013 - 16:12
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Samsun Merkez Mahalle Muhtarları Derneği Yönetim Kurulu üyeleri ve Yol-İş Sendikası Samsun 2 Nolu Şube Başkanı İbrahim Uzun, AK Parti Samsun İl Başkanı Fuat Köktaş’ı ziyaret etti.

Ayrı ayrı düzenlenen ziyaretlerde, Merkez Mahalle Muhtarları Derneği Başkanı Mustafa Öztürk, dernek faaliyetleri ve karşılaştıkları sorunlar hakkında, Yol-İş Sendikası Samsun 2 Nolu Şube Başkanı İbrahim Uzun da sendikal çalışmalar hakkında İl Başkanı Köktaş’a bilgiler vererek, görüş alışverişinde bulundu.

“Muhtarlarımıza çok büyük önem vermekteyiz.” diyen AK Parti İl Başkanı Köktaş, “Mahalle temsilcileri olan muhtarlara büyük önem veriyoruz. Sizler bizim gözümüz, kulağımızsınız. Mahallelerde yaşanan sorunları, istekleri, talepleri en iyi bilen sizlersiniz. Bizler de sizlerden aldığımız talepler doğrultusunda halkımıza en iyi hizmeti götürmek için gece gündüz çalışmaktayız. Ayrıca muhtarlarımızın çalışma şartlarının iyileştirilmesi, özlük haklarının yeniden düzenlenmesi gibi konular da da AK Parti döneminde büyük iyileştirmeler yapıldı. 478 Sayılı Kanun ile köy ve mahalle muhtarları maaşlarının rekor bir artışla düzenleme yapıldığını da hatırlatmak isterim.” dedi.

Türkiye’nin AK Parti hükümetlerin getirdiği güven ve istikrarla yeni yeni hedeflere koştuğunu belirten İl Başkanı Köktaş, “Ülkenin her yerine iletişim ve ulaşım mümkün hale geldi. Otoyolları, bölünmüş yol ve yol çalışmaları ile birlikte zaman kayıplarının azaldığını görmekteyiz. Her bir noktaya ulaşan ve erişen bir Türkiye var. Kuzeyden güneye, doğudan batıya aynı kalite, hız ve standartta, ekonomik ve güvenli ulaşım sağlandı. Türkiye jeopolitik konumu nedeniyle büyüyen ekonomisi ve sosyo-kültürel yapısıyla dünyanın en stratejik bölgelerinden birinde yer almaktadır. Artık, yarın ne olacak diye düşünen değil, gelecek yıllara büyük hedefleri olan bir Türkiye var.” diye konuştu.

Ziyaretlerden duyduğu memnuniyeti dile getiren Köktaş, Samsun Merkez Mahalle Muhtarlar Derneği Başkanı Mustafa Öztürk ve Yönetim Kurulu üyeleri ile Yol-İş Sendikası Samsun 2 Nolu Şube Başkanı İbrahim Uzun’a teşekkür etti.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.