REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Atakum ve Samsun Haberleri

Tüm Dünyayı Etkisi Altına Alan
COVID-19 Salgınında SON DAKİKA Gelişmeleri
#BizBizeYeteriz Türkiyem! Korona yaz 8119'a gönder 10 TL bağışta bulun

AK Parti Tekkeköy İlçe Başkanından Tekkeköy Belediye Başkanı’na tepki

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
AK Parti Tekkeköy İlçe Başkanından Tekkeköy Belediye Başkanı’na tepki
1.717
03 Ekim 2013 - 17:03
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

AK Parti Tekkeköy İlçe Başkanı Aydın Karmil, Samsun Tekkeköy Belediye Başkanı Hayati Tekin’in AK Parti’den kendisine adaylık teklifi geldiği ve kabul etmediği yönündeki açıklamasına tepki gösterdi. Karmil, Başkan Tekin’e böyle bir teklifin yapılmadığını ifade ederek, “5 yıl boyunca belediyeye 150 milyon TL’lik bütçe aktarıldı. Bu para ile şimdiye kadar Tekkeköy ilçesine ne yapılmış. Hayati Tekin bunun hesabını vermediği sürece AK Partili olamaz.” dedi.

Tekkeköy Belediye Başkanı Hayati Tekin’in yerel yayın yapan bir televizyon kanalında kendisine AK Parti’den adaylık teklifi yapıldığı ancak reddettiği yönündeki açıklaması tepkiyle karşılandı. Konuyla ilgili Başkan Tekin’e tepki gösteren AK Parti Tekkeköy İlçe Başkanı Aydın Karmil, böyle bir teklifin söz konusu olmadığını ifade etti. Başkan Hayati Tekin’in ilçede sattığı arsalara değinen Karmil, Tekkeköy’e kazandırdığı hiçbir şeyin olmadığını kaydetti. Karmil, “İlçe halkının malı olan, 5 yıl boyunca sanayi sitesi içinde ve yol kenarında maddi değeri yüksek olan arsaların bedelleri ile Tekkeköy’e ne yapıldı.Tekkeköy’ün yıllık ortalama bütçesi 30 trilyondur. Bu rakam 5 yıl boyunca 150 Trilyon yapıyor. Bu para ile şimdiye kadar Tekkeköy ilçesine ne yapılmış. Hayati Tekin bunun hesabını vermediği sürece AK Parti’li olamaz.” diye konuştu.

“İHALELERDE PEŞKEŞ ÇEKİLİYOR”

2009 Tekkeköy’de 3 belediyenin toplam borcu 7 Milyon TL ile bunun 13 milyon TL’ye çıktığını hatırlatan AK Parti İlçe Başkanı Aydın Karmil, “Başkan Tekin bu kadar borçlanmayla ilçeye ne kazandırdı. Tekkeköy’de yaptığı gözle görülen iki bina spor salonu ve sağlık merkezi. Bu iki binanın toplamı 3 milyon TL. İhalelerde yapılan yolsuzlukları kendi yandaşlarına bu yerleri nasıl peşkeş çekildiğini Tekkeköy halkı çok iyi bilmektedir. Tekkeköy’de Tekkeköy halkının nefes alma alanları olan yeşil alanların nasıl peşkeş çekerek kiraladığı tüm Tekkeköy halkı bilmektedir. Tekkeköy’ün bu kadar geliri olmasına rağmen 5 milyonluk kredi ne için çekiliyor. Başkan bunların hesabını vermeden AK Parti rüyaları görmesin.” şeklinde konuştu.

“TEKKEKÖY’Ü TEKİN’DEN KURTARACAĞIZ”

Mahalli idareler seçiminde ilçeyi AK Partili belediye hizmetlerine kavuşturacaklarını da değinen Karmil, “Tekkeköy’de yapılan ve yapılmayanları Tekkeköylü hemşerilerimizin takdirine bırakıyorum. Halkımız en iyi kararı verecektir. Halkımız 5 yıl boyunca Tekkeköy ilçesinde Belediyecilik adına hiçbir şey yapılmadığın farkındadır. Biz bu seçimi farklı bir şekilde kazanacağımıza eminiz.” ifadelerini kullandı.

CİHAN

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.