REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Atakum ve Samsun Haberleri

Tüm Dünyayı Etkisi Altına Alan
COVID-19 Salgınında SON DAKİKA Gelişmeleri
#BizBizeYeteriz Türkiyem! Korona yaz 8119'a gönder 10 TL bağışta bulun

Amisos 55’de Kurs Sertifikalarını Metin Burma Dağıttı

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Amisos 55’de Kurs Sertifikalarını Metin Burma Dağıttı
1.270
22 Şubat 2014 - 10:10
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Atakum Belediyesi Yaşam Merkezi’nde düzenlenen çeşitli kurs ve eğitimlere katılarak sertifika almaya hak kazanan engellilere, sertifikalarını Atakum Belediye Başkanı Metin Burma verirken, “Ne mutlu ki üretiyor ve eğitim alıyorsunuz” dedi.

Engellilerin buluştuğu,birlikte zaman geçirdiği, üretim yaptıkları, kurs gördükleri bir merkez haline gelen Yaşam Merkezi ‘nde düzenlenen sertifika törenine katılan Atakum Belediye Başkanı Metin burma, “Burayı bir kurs, eğitim yeri olarak kullanıyor, bir şeyler öğrenmeye, kendinizi geliştirmeye çalışıyor, gayret ediyor olmanız beni tarifsiz mutluluklara sürüklemekte, etkilemektedir. Burada yarattığınız farklılık ve üretim toplumun diğer kesimlerinin de bundan haberdar olmasını sağlayarak, ailenizi büyüttü. Bir süre önce burayı ziyaret eden federasyon başkanınız “Bu tür bir tesis bırakın Türkiye’yi Avrupa’ya örnektir, oralarda böyle bir yer yok” demişti.Bu sizlere ne kadar değer verdiğimin,hayata sarılıp, sosyalleşebilmeniz için bir şeyler yapma çabası içerisinde olduğumun bir kanıtıdır. Atakum, sürekli gelişen, değişen ve büyüyen bir yerdir. Daha iddialı daha güzel şeyler yapmak için heyecanla çalışıyoruz. Sizlerle de birlikteliğimiz her geçen gün biraz daha gelişmektedir. Bu benim açımdan son derece mutluluk vericidir. Bugün sağlıklı gibi görünen insanların 10 dakika sonra nasıl olacağı belli değildir. Onun için toplum katmanlarının birlemesi, birbirini daha iyi anlayabilmeleri açısından çok önemlidir. Siz burada yaptığınız çalışmalarla önemli işlere imza atabileceğinizi ortaya koydunuz. Bundan sonra daha önemli işler yapabileceğinizi biliyorum. Burada eğitim alıyor, kurs görüyor, sürekli gelişim ve değişim içerisinde oluyorsunuz. Zamanınızı olumlu ve dopdolu olarak geçiriyorsunuz. Bu da başkalarına güzel örnek teşkil ettikçe, sayınız her geçen gün artıyor. Sizin gönülden burada olduğunuzu görüyorum. Benim de sizin gerçek dostunuz olarak her zaman yanınızda ve her ihtiyacınızda elimden geldiğince yardımcı olacağımı biliyorsunuz. Bu örnek birlikteliğimiz ve kaynaşmamızla Samsunda bir ayrıcalık, güzellik yaratıyoruz. Bunu önümüzdeki dönemde geliştirerek devam ettireceğiz” şeklinde konuştu.

Amisos 55 Engelliler Spor Kulübü Başkanı Mehmet Yaşar ise, “Biz kulübümüzü kapatıp herkesi evlere gönderdiğimiz bir zamanda, bize kucak açıp Atakum’a gelmemizi, bu tesisi kazanmamızı sağlayan bizlere destek olan Başkanımız Metin Burma’ya sonsuz teşekkür ediyoruz. Yanımızda Almanya’dan yeni kesin dönüş yapmış bir arkadaşımız daha katıldı. O bu tesisin Almanya’da dahi olmadığını söyledi. Biz de imkanlarımızın ve bize verdiğiniz desteğin farkında olarak her geçen gün biraz daha büyüyor, güçleniyor, yeni arkadaşlarımızı topluma kazandırıyor, sosyalleştiriyor, üretime katkı yapmalarını sağlıyoruz” diye konuştu.

baskanburma1

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.