Ankara’da 3,9 Büyüklüğünde Deprem! HAARP Etkisi Mi?

Ankara’nın Elmadağ ilçesinde 3.9 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Başbakanlık Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD) Deprem Dairesi Başkanlığı’nın verilerine göre; deprem saat 23.41’de Elmadağ ilçesinde meydana geldi. Yerin 5.51 kilometre derinliğinde gerçekleşen deprem, çevre yerleşim bölgelerinde de hissedildi. Ankara’nın Elmadağ ilçesinde gece 02.40 sıralarında 4.0 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve […]

Ankara’da 3,9 Büyüklüğünde Deprem! HAARP Etkisi Mi?
Haber Tarihi: 12 Mayıs 2015
Haber Kategorisi: Ulusal Haberler


Ankara’nın Elmadağ ilçesinde 3.9 büyüklüğünde deprem meydana geldi.

Başbakanlık Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD) Deprem Dairesi Başkanlığı’nın verilerine göre; deprem saat 23.41’de Elmadağ ilçesinde meydana geldi. Yerin 5.51 kilometre derinliğinde gerçekleşen deprem, çevre yerleşim bölgelerinde de hissedildi.

Ankara’nın Elmadağ ilçesinde gece 02.40 sıralarında 4.0 büyüklüğünde deprem meydana geldi.

Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü Ulusal Deprem İzleme Merkezi verilerinden edinilen bilgiye göre, saat 02.40 sıralarında meydana gelen deprem Yeşildere Fatih Mahallesi civarında, yerin 6,8 kilometre derinliğinde gerçekleşti. Depremde can ve mal kaybı yaşanmazken sarsıntının Ankara merkez ve ilçelerinde de hissedildiği öğrenildi.

Haber Etiketleri: , ,
Yazı hakkındaki yorumunuzu paylaşın...