Anne ve babalara müjde… Samsun’da ücretsiz anaokulu!..

Samsun 19 Mayıs İşitme Engelliler Anaokulu, tecrübeli öğretmenleri ile Samsunlu miniklere ücretsiz eğitim imkanı sunuyor.

Anne ve babalara müjde… Samsun’da ücretsiz anaokulu!..
Haber Tarihi: 16 Eylül 2016


Geleceğin dahilerini, mucitlerini ve liderlerini yetiştiren 19 Mayıs İşitme Engelliler Anaokulu, modern sınıfları, tecrübeli öğretmenleri ve ücretsiz eğitim hizmetiyle yeni eğitim öğretim yılına hazır.

19 Mayıs İşitme Engelliler Anaokulu’nda çocukların gelişim düzeylerine göre özel olarak tasarlanmış sınıflar ve oyun odalarında, alanlarında uzman, özellikle bu yaş grubu çocukların gelişimleri konusunda pedagojik eğitim almış öğretmenlerce sosyal, duygusal, zihinsel ve fiziksel gelişimleri destekleyen programlar uygulanıyor. Bunun yanında sanat, spor, bilim-teknik alanlarında öğrencilerin yaşına uygun eğitimler veriliyor. Verilen eğitimler ile çocuklarınızın her türlü gelişimsel alanı destekleniyor.

anaokulu2_1

NORMAL ÖĞRENCİLERE DE EĞİTİM VERİLİYOR

Hem işitme engelli öğrencilerinin hem de normal öğrencilerin eğitim alabildiği anaokulunda, işitme engelliler için ayrı, normal öğrenciler için ayrı öğretmenler eğitim veriyor.

anaokulu1_1

EĞİTİM TAMAMEN ÜCRETSİZ

Alanında oldukça deneyimli ve başarılı öğretmenlerin eğitim verdiği 19 Mayıs İşitme Engelliler Anaokulu, tüm öğrenciler için tamamen ücretsiz eğitim veriyor. Anaokulu için kayıtlar devam ediyor.

Okul kayıt için telefon numaraları:

0553 451 71 52
0505 923 04 73

Yazı hakkındaki yorumunuzu paylaşın...