Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı: Hainler, şerefsizler!..

Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, terör saldırıyla ilgili yaptığı açıklamada sert ifadeler kullanarak, “Bu hain şerefsizlerden mutlaka hesap sorulacak” dedi.

Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı: Hainler, şerefsizler!..
Haber Tarihi: 10 Ekim 2016


Hakkari’de karakola düzenlenen hain saldırı tüm Türkiye’ye ateş düşürürken tepkiler de dinmek bilmiyor. Samsunlu 2 askerin de şehit olduğu hain saldırıyla ilgili olarak Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı bir açıklama yayımladı.

ONLAR BİZİM KAHRAMANIMIZ…

İşte Başkan İshak Taşçı’nın o açıklaması: “Bugün aldığımız haberle yaşadığımız üzüntü ve acının sanırım bir tarifi yok. Artık ne desek yetmiyor. Ama çok iyi biliyoruz ki bunlar hainlerin son çırpınışları. Türkiye her geçen gün büyümeye ve hak ettiği seviyeye gelmeye devam ediyor. Her gün dev bir proje bu millet için bu vatan için hayat buluyor. Ülkemizin önünü kesmek isteyen içerden ve dışarıdan düşmanlar, hainler ve şerefsizler asla başarılı olamayacaklar. Bu milletin evlatları vatan için mücadele ettiğinde bir ölür bin dirilirler. Atakumlu Şehidimiz Uzman Çavuş Ertan Bayraktar ve Yakakentli Uzman Çavuş Bayram Aksu tıpkı diğer şehitlerimiz gibi bizim kahramanlarımızdır. Rabbim onları yetiştiren ana ve babadan razı olsun. Bu ülkenin en büyük şansı ve en büyük değeri, vatan sevgisini her şeyin üzerinde tutan milletidir. Bizde bu yürek, yüreklerde bu iman ve vatan aşkı olduğu sürece her zorluğu aşacağız. Bu millet, tarihi boyunca hiçbir zulme boyun eğmemiştir. Her zaman mazlumun yanında olmuştur. Bu hain, bu kanlı saldırının da hesabı elbet sorulacaktır. Hainler ve şerefsizler…”

Yazı hakkındaki yorumunuzu paylaşın...