Atakum Belediyesi’nde memurlara müjde!

Samsun’un Atakum İlçesi’nde belediye memurlarını kapsayan Sosyal Denge Sözleşmesi, Bem Bir-Sen Genel Başkanı Mürsel Türbay ve Belediye Başkanı İshak Taşçı tarafından imzalandı.

Atakum Belediyesi’nde memurlara müjde!
Haber Tarihi: 12 Ocak 2017


Atakum Belediyesi ile Bem Bir-Sen arasında sürdürülen Sosyal Denge Sözleşmesi yenilendi. Başkanlık makamında gerçekleştirilen imza töreniyle memurların şartlarında iyileştirmelere giden maddeler kabul edildi.

Atakum-Belediyesinde-memurlara-mujde.1

İSHAK TAŞÇI: MEMURLARIMIZ ÖZVERİRİLİ
Sözleşme yenileme protokolünün imzalanmasının ardından konuşan Belediye Başkanı İshak Taşçı, “Çalışanlarımızın haklarının iyileştirilmesi ve geliştirilmesi noktasında fedakarlıktan kaçınmıyoruz. Atakum halkına en iyi hizmeti sunmak adına büyük bir özveri gösteren memurlarımıza gösterdiğimiz bu samimiyete karşılık, bize daha verimli hizmet olarak geri dönüyor. Bu anlamda Bem Bir-Sen yönetimi ile görüşmelerimiz, değerlendirmelerimizin ardından, bütçemiz el verdiği noktada en kapsayıcı şartlardan oluşan bir sözleşmeyi yenilemiş olduk. İmza törenine bizzat katılan Bem Bir-Sen Genel Başkanı Mürsel Türbay’a teşekkür ediyoruz” dedi.

SENDİKADAN BAŞKAN’A TEŞEKKÜR
Bem Bir-Sen Genel Başkanı Mürsel Türbay ise SDS’nin yenilenerek uzatılması karşısında duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Çalışan memurlara sosyal ve ekonomik katkıların artırılması ve iyileştirilmesi konusunda Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı’nın imkanları doğrultusunda büyük bir samimiyet içerisinde değerlendirme yaptığını gördük. Kendisine bu anlamda teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

Atakum-Belediyesinde-memurlara-mujde.3

Yazı hakkındaki yorumunuzu paylaşın...