Atakum Haber Sil Baştan Başlıyor

Samsun’un Atakum ilçesinde kurulan ismini de buradan alan Atakum Haber yenilenerek yayın hayatına devam ediyor.

Atakum Haber Sil Baştan Başlıyor
Haber Tarihi: 28 Ekim 2015
Haber Kategorisi: Son Dakika


Samsun’un Atakum ilçesinde kurulan ismini de buradan alan Atakum Haber yenilenerek yayın hayatına devam ediyor. Yenilenen arayüzleri ile google üzerindeki indeks gücünü deneyen site en iyi güce sahip olduğu tasarıma geri dönerek yeniden Samsun’da ve Karadeniz bölgesinde en çok ziyareti almayı hedefliyor.

Daha önceden Samsun’da birinci ve Karadeniz Bölgesi’nde beşinci sıraya yerleşen AtakumHaber.com adlı internet haber sitemiz tekrardan çıtasını yükseltti ve zirveye gözünü dikti.

Atakum Haber alt yapı çalışmalarını tamamlamaya çalışırken bir taraftan da yeni projelere destek vermeye çalışıyor. Yeni projeler üreten genç ekip önümüzdeki yıla çok daha farklı bir hedefle giriyor. samsun’da havadan görüntüleme işlemi de yapacak olan Atakum Haber ekibi amatör olarak çalıştığı bazı çalışmalarını bitirdi. Şimdi ise profesyonel olarak büyük bir projeye imza atarak Samsun’un gündemine oturmayı hedefliyor. Yapacakları bu projeyi bir sır gibi saklayan ekip önümüzdeki yıla damgasını vuracağına benziyor.

Atakum’un daha iyi bir ilçe olması için yola çıkan ekip Atakum’da ki vatandaşlara ve Atakum’u özleyen gurbetçilerine hizmet etmeye devam edecek. Bu yolda yılmadan sıkılmadan çalışan ekip her ne olursa olsun sonunda amacına ulaşacak ve Samsun gündemini tüm halkın Atakum Haber’den takip etmelerini sağlayacak.

Haber Etiketleri: , , , ,
Yazı hakkındaki yorumunuzu paylaşın...