REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Atakum ve Samsun Haberleri

Tüm Dünyayı Etkisi Altına Alan
COVID-19 Salgınında SON DAKİKA Gelişmeleri
#BizBizeYeteriz Türkiyem! Korona yaz 8119'a gönder 10 TL bağışta bulun

“Atakum halkı öyle her söze inanacak, kanacak halk değildir”

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
“Atakum halkı öyle her söze inanacak, kanacak halk değildir”
1.123
22 Şubat 2014 - 9:58
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Halk ve esnaf gezilerini sürdüren Atakum Belediye Başkanı Metin Burma, davetli olduğu Atakum Sitesi’nde, site sakinleri ile buluşurken, “1973 yılında iller Bankası’nda mimar olarak göreve başladığım günden bu yana belediyeciliğin içinde, halkın hizmetindeyim” dedi.

Halka karşı her zaman samimi ve dürüst olduğunu, oy için lafını değiştirmediğini, her zaman doğru bildiğini söylediğini, yapamayacağı konularda asla söz vermediğini,çalışkan olduğunu da dile getiren Atakum Belediye Başkanı Metin Burma, “Bu nedenle de onlar tarafından çok seviliyor ve takdir ediliyorum. Ben Atakum’un ve burada yaşayan herkesin belediye başkanıyım. Bugüne kadar kimseyi dışlamadan, ötekileştirmeden herkese sevgi ve saygıyla yaklaştım. Kapım her an herkese açıktır. Yasalara uygun her işte takdir haklarımı halk için kullanırım. Ben, köyde doğdum, köy çocuğuyum. Oranın da, şehrin de yaşam şartlarını, zorluklarını iyi bilirim. İşimi doğru, düzgün, gayretle, heyecanla yaparım. Kaynaklarımızı çar çur etmem, boşa harcamam, birilerine peşkeş çekmem, yine kamu yararına kullanırım. 1973 yılında iller Bankası’nda göreve mimar olarak başlayıp 130 tane belediyeye proje üretmeye başladığımdan bu yana belediyeciliğin içinde, halkın hizmetindeyim. Çalışmalarımı hep sizlerin istekleri doğrultusunda ve desteğinizi alarak gerçekleştirdim” diye konuştu.

Bir kent Türkiye’nin en gelişen ve değişen iki ilçesi arasına giriyorsa, nüfusu yüzde elli oranında artıyor, 2332 tane yeni işyeri açma ruhsatı veriliyorsa, Çakırlar, Yaşam Merkezi, Emek Park, Atakum Kültür ve Sanat Merkezi gibi Türkiye çapında bir çok esere ve projelere imza atıyorsa, bunda başkanın hiç mi katkısı, emeği yoktur? diyerek sözlerine devam eden Başkan Burma, “Tabi ki Atakum’da yapılan işlere, hizmetlere güçleri yetmeyeceğini anlayanlar, hizmet çıtasını aşağı çekebilmek için uğraş vermekte, sanki hiç bir şey yapılmamış gibi algı yaratmaya çalışmaktadırlar. Onlara kızmıyorum. Anlatacak bir şeyleri olmadığı için yaptıklarımızı yok saymaya yönelik aynı açıklamayı tekrarlamalarını, “Demek ki kendilerine yakıştırdıkları budur” diye yorumluyorum. Ama bunun halk tarafından kabul görmediğini de söylemeliyim. Atakum halkı öyle her söze inanacak, kanacak halk değildir. Kim ne yapar? ne yapamaz? hizmet verir? iyidir? samimidir? dürüsttür? diye karşılaştırma yapar öyle karar verirler. Lafa değil yapılan işlere bakarlar. O yüzden bizim Atakum’a kazandırdıklarımızı halkın gözünden kaçırmak için vakit harcayacağınıza, kendiniz ne yaptınız? yapabilirsiniz? onu anlatın. Anlatın ki herkes duysun, bilsin” dedi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.