Atakum Teşkilatı’ndan İshak Taşçı’ya övgü!..

AK Parti Atakum İlçe Başkanı Ömer Faruk Şahin, “Atakum’da çalışmalarıyla her kesimin takdirini kazanmış bir belediye başkanına sahip olduğumuz için şanslıyız” dedi.

Atakum Teşkilatı’ndan İshak Taşçı’ya övgü!..
Haber Tarihi: 28 Kasım 2016


AK Parti Atakum İlçe Danışma Toplantısı, ilçe teşkilatının tam kadro katılımıyla gerçekleşti. Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, AK Parti İl Başkan Yardımcısı İsmail Hut, AK Parti Atakum İlçe Başkanı Ömer Faruk Şahin, AK Parti Atakum İlçe Kadın Kolları Başkanı Sevim Aydın Özil ve AK Parti Atakum İlçe Gençlik Kolları Başkanı Hamza Macit’in yanı sıra AK Parti Atakum Belediye Meclis Üyeleri ile çok sayıda partilinin katıldığı toplantıda belediye hizmetleri ve teşkilat çalışmaları masaya yatırıldı.

‘ATAKUM PROJE KENTİ’

Atakum’da tamamlanan ve sürdürülen çalışmaların yanı sıra planlanan projeleri partililerle paylaşan Belediye Başkanı İshak Taşçı, “Son derece başarılı bir çizgide hizmetlerimizi sürdürüyoruz. 55’de 55 proje sözümüz vardı. Bu projelerin 26 tanesini halkımızla buluşturduk. Ayrıca 55’de 55 proje sözümüz içerisinde olmayan, ekstra 22 projeyi de yine hayata geçirdik. Şu an devam eden 14 projemiz bulunmaktadır. Ayrıca planlama aşamasında da 14 projemiz var. İlçemizin eksikliklerinin bir an önce giderilmesi noktasında ortaya koyduğumuz çaba ortada. İlçesinin her geçen gün daha da güzelleşmesi, sosyalleşmesi adına önemli hizmetlere imza atan Atakum Belediyesi, aynı heyecan içerisinde çalışmalarını sürdürecek” dedi.

‘HER ZAMAN YANINDAYIZ’

AK Parti Atakum İlçe Başkanı Ömer Faruk Şahin ise, “AK Partili bir belediyenin olmasının avantajlarını ilçemiz fazlasıyla yaşıyor. Bu anlamda çalışmalarıyla her kesimin takdirini kazanmış bir belediye başkanına sahip olduğumuz için şanslıyız. Teşkilatımız ile Belediye Başkanı İshak Taşçı’nın arasında güçlü bir bağ var. Bu bağı her fırsatta hissediyor ve yaşıyoruz. İnanıyorum ki görev sürecinin 2.5 yılına çok önemli hizmetler sığdıran, birbirinden önemli projeleri halkımızla buluşturan İshak Taşçı, bizleri gururlandırmaya devam edecek. AK Belediyecilik anlayışının Türkiye’deki en başarılı örneklerinden birisi olarak gördüğümüz Başkan Taşçı’nın, teşkilat olarak her zaman yanındayız” diye konuştu.

‘SÜREKLİ ALANDAYIZ!..’

AK Parti Atakum Kadın Kolları Başkanı Sevim Aydın Özil de konuşmasında, “Sürekli alandayız. Vatandaşlarımızın düşüncelerini, fikirlerini alıyoruz. Bu anlamda Atakum İlçesinde hem belediyecilik hem de siyaset anlamında güçlü bir noktadayız” dedi.

Yazı hakkındaki yorumunuzu paylaşın...