Atakum’a 3 tesis birden!

Atakum Belediyesi tarafından 2016 yılının son aylarında yapımına başlanan, halı saha, düğün salonu ve kültür evinden oluşan projede sona gelindi. Taflan Mahallesi’ndeki tesisyerin önümüzdeki günlerde açılışını yapacaklarını açıklayan Belediye Başkanı İshak Taşçı, “İlçemize 3 önemli yatırımı daha kazandırmanın mutluluğunu yaşıyoruz” dedi. UZAK MAHALLELERE DE YATIRIM Taflan’da yapımı tamamlanan projenin aynı lokasyondaki bir çok mahalleye de […]

Atakum’a 3 tesis birden!
Haber Tarihi: 20 Nisan 2017


Atakum Belediyesi tarafından 2016 yılının son aylarında yapımına başlanan, halı saha, düğün salonu ve kültür evinden oluşan projede sona gelindi. Taflan Mahallesi’ndeki tesisyerin önümüzdeki günlerde açılışını yapacaklarını açıklayan Belediye Başkanı İshak Taşçı, “İlçemize 3 önemli yatırımı daha kazandırmanın mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.

UZAK MAHALLELERE DE YATIRIM
Taflan’da yapımı tamamlanan projenin aynı lokasyondaki bir çok mahalleye de hizmet vereceğini kaydeden İshak Taşçı, “İlçe merkezindeki mahallelerimizde ne varsa, ilçe merkezine uzak mahallelerimizde de olacak demiştik. Taflan bölgesinde böyle bir tesise ihtiyaç vardı. Bu ihtiyaçtan hareketle 2016 yılının son aylarında hızlı bir şekilde çalışmaya başladık. Bugün itibariyle projemizi tamamladık” diye konuştu.

EVLİLİK, SPOR VE KÜLTÜR!
Projenin içeriği hakkında bilgi veren Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, şunları söyledi:

“Gençlerimiz, içerisinde bir halı saha ve spor alanı bulunan bu tesis ile sportif faaliyetlerini kendi mahallerinde gerçekleştirecek. Evlenmek isteyenler, yine bu tesisimiz sayesinde görkemli bir düğün salonunda mutluluğa adım atacaklar. Kültürel, sanatsal ve istihdam odaklı projelerimizi, bu önemli yatırımımızın içerisinde yer alan Kültür Evi ile kadınlara ulaştıracağız. Konferansların verilebileceği proje içerisinde bilgilendirme çalışmaları, sağlık taramaları, kurslar ve daha birçok çalışmanın merkezi de yine bu önemli projemiz olacak. 3 önemli projeyi tek bir projede buluşturduğumuz bu önemli yatırımımız önümüzdeki günlerde kapılarını vatandaşlarımıza açacak.”

Yazı hakkındaki yorumunuzu paylaşın...