Atakum’da başarının sırrı: Ortak akıl!

Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, “Meclis üyelerimizle, iş adamlarımızla, sivil toplum kuruluşlarımızla ve vatandaşlarımızla en iyi hizmet için mücadele ediyoruz” dedi.

Atakum’da başarının sırrı: Ortak akıl!
Haber Tarihi: 28 Aralık 2016


Samsun’un Atakum İlçesi’nde Belediye Başkanı İshak Taşçı’ya ziyaretçi akını sürüyor. Yol-İş Sendikası Başkanı İbrahim Uzun, Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi Mustafa Numanoğlu, AK Parti Atakum Gençlik Kolları Başkanı Hamza Macit ile iş adamı Necmi Şener, son olarak İshak Taşçı’yı ziyaret edenler arasında yer aldı.

meclis-uyesi

Samsun Büyükşehir Meclis Üyesi Mustafa Numanoğlu

DEĞİŞİM VE GELİŞİM
Her kesimden insanla istişare ederek Atakum’u daha ileriye taşımak için çalıştıklarını ifade eden Başkan Taşçı, “Atakum İlçesi, hızla değişen ve gelişen bir ilçe. Biz de bu değişim ve gelişim sürecini hızlandırmak için var gücümüzle çalışıyoruz. İlçemizin eksiklerini hızlı bir şekilde gideriyor, rutin belediyecilik çalışmalarımızı kapsamlı ve aksatmadan sürdürüyoruz” dedi.

ilce-genclik-kollari

AK Parti Atakum Gençlik Kolları Başkanı Hamza Macit

DAHA GÜZELİ İÇİN…
Sosyal belediyecilik alanında da bir çok önemli projeye imza attıklarını söyleyen Başkan Taşçı, “Atakum İlçesi’nde güzel şeyler oluyor. Daha güzeli için durmaksızın çalışıyoruz. Atakum Belediyesi yönetimi olarak, meclis üyelerimizle, iş adamlarımızla, sivil toplum kurluşlarımızla ve vatandaşlarımızla organize olarak Atakum’a en iyi hizmeti sunmak için mücadele ediyoruz” diye konuştu.

is-adami

İş adamı Necmi Şener

Kaynak: Samsunhaber.TC

Yazı hakkındaki yorumunuzu paylaşın...