Atakum’da doğanlara ‘Hoşgeldin Bebek’ paketi!

Samsun’un Atakum İlçesi’nde Belediye Başkanı İshak Taşçı, dünyaya ‘merhaba’ diyen bebekler için ‘Hoşgeldin Bebek’ paketleri hazırlattı.

Atakum’da doğanlara ‘Hoşgeldin Bebek’ paketi!
Haber Tarihi: 23 Ocak 2017


Atakum Belediyesi tarafından, ilçede dünyaya gelen bebekler için ‘Hoşgeldin Bebek’ paketleri hazırlanıp, ailelerine teslim ediliyor.

ATAKUM’DA DOĞMANIN FARKI…
Belediye Başkanı İshak Taşçı, Atakumlu olarak dünyaya gelen bebeklerin, bu farkı doğduğu ilk günden hissedebilmeleri için böyle bir uygulama başlattıklarını söyledi.

Atakum’un ‘güzelliklerin merkezi’ olduğunu ifade eden Taşçı, şunları söyledi: “Bu anlamda Atakumlu olarak dünyaya gelen bebekler, bu güzellikler içerisinde doğuyor. Bizler de her dünyaya gelen bebekte ayrı bir mutluluk yaşıyoruz. Ailelerin, evlat sahibi olma mutluluğuna, bizler de ortak oluyoruz. Atakum Belediyesi olarak ilçemizde dünyaya gelen bebeklere ‘Hoşgeldin Bebek’ paketleri hazırlıyor ve ailelerine ulaştırıyoruz. Bebeklerin ilk hediyelerini bizden almasını hedefliyoruz.”

AtakumYda-doYanlara-YHoYgeldin-BebekY-paketi1

ANNE VE BABALARIN MUTLULUĞU…
Atakum’u evleri, ilçede yaşayanları aile olarak gördüklerini de söyleyen İshak Taşçı, “Her dünyaya gelen bebeği de ailemizin yeni bir ferdi olarak düşünüyor ve sevinç yaşıyoruz. Anne ve babaların bu uygulama karşısında yaşadığı mutluluk bizleri ayrıca mutlu ediyor. Dünyaya gelen o bebeklerin, yarınlarında daha da güzel bir Atakum’da yaşaması için çalışıyoruz. Bütün projelerimizi, çalışmalarımızı bu doğrultuda gerçekleştiriyoruz” dedi.

AtakumYda-doYanlara-YHoYgeldin-BebekY-paketi2

Yazı hakkındaki yorumunuzu paylaşın...