Atakum’da ‘Nusaybin’ seferberliği!..

Nusaybin’de görev yapan Samsunlu güvenlik güçlerine moral vermek amacıyla Atakum Arena Taraftar Grubu tarafından başlatılan kampanyaya ilçedeki bir çok kadın destek verdi.

Atakum’da ‘Nusaybin’ seferberliği!..
Haber Tarihi: 2 Mayıs 2016


Mardin’in Nusaybin İlçesi’nde terörle mücadele kapsamında sürdürülen operasyonlarda görev yapan Samsunlu güvenlik güçlerine moral vermek amacıyla Atakum Arena Taraftar Grubu tarafından başlatılan destek kampanyasına özellikle ev hanımları yoğun ilgi gösterdi. Nusaybin’de görev yapan güvenlik güçleri için börekler açan, dolmalar saran kadınlar, yiyecekleri paketleyip, güvenlik güçlerine gönderilmek üzere Atakum Arena Taraftar Grubu’na teslim etti.

aa

‘HER ASKER EVLADIMIZ’

Kolileri Türk bayrağının yanısıra Samsunspor bayrağı, atkıları ve formaları ile doldurduklarını söyleyen Atakum Arena Taraftar Grubu Lideri Erkut Erbil, “Zorlu şartlarla hainlerle mücadele eden güvenlik güçlerimize moral desteği vermek için böyle bir kampanya başlattık. Kısa sürede çok büyük bir destek geldi. Atakumlular büyük bir duyarlılık gösterdi. Özellikle ev hanımlarının pastalar, börekler, dolmalar yaparak getirmesi bizi duygulandırdı. Her askeri ve polisi kendi evladı gibi gören Türk anneleri, farkını bir kez daha ortaya koydu. Çocuklar mektuplar yazarak, bölgedeki güvenlik güçlerimize destek oldu. Bu anlamda Çarşambaspor ve Havzaspor’lu taraftar derneklerinden de destek geldi” dedi.

Kampanyanın büyümesinde Belediye Başkanı İshak Taşçı’nın verdiği desteğin önemli rolü olduğunu da söyleyen Erbil, “Hazırladığımız kolilerin Mardin’in Nusaybin İlçesi’ndeki güvenlik güçlerimize ulaşmasını üstlenen Başkan Taşçı’ya teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

Haber Etiketleri: , , , , , ,
Yazı hakkındaki yorumunuzu paylaşın...