REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Atakum ve Samsun Haberleri

Tüm Dünyayı Etkisi Altına Alan
COVID-19 Salgınında SON DAKİKA Gelişmeleri
#BizBizeYeteriz Türkiyem! Korona yaz 8119'a gönder 10 TL bağışta bulun

“Atakum’da Ticaret ve Sosyal Yaşam İç İçe Olacak”

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
“Atakum’da Ticaret ve Sosyal Yaşam İç İçe Olacak”
1.095
19 Şubat 2014 - 15:04
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Ak Parti Atakum Belediye Başkan Adayı İnşaat Mühendisi İshak Taşçı, seçim kampanyası dahilinde cadde ve esnaf ziyaretleri yaparak proje ve hedeflerini anlattı. Taşçı, “esnafımız hem ticaretin hem de Atakum’un nabzını tutan aktif bir yapıdır. Sosyal toplum en önemli uğrak yeridir. Güzel Atakum’da esnafımız için yapılacak her hamle, her geliştirme, her proje bu yüzden aynı zamanda toplum için yapılan hizmetler anlamına da gelir” dedi.

ESNAF İÇİN TEK HAMLE YAPILMADI

Atakum için düşündükleri her projenin bir bütünü temsil etmesi ve birbirini tamamlamasına özen gösterdiklerini ifade eden İshak Taşçı, “Atakum’un bir kimlik bir vizyon sıkıntısı olduğu artık herkesin malumudur. İlçemiz bütün güzelliklerini bizlere sunarken maalesef mevcut yönetim bunu değerlendirmemek için adeta inat ediyor. Çalışmadan, üretmeden, yatırım yapmadan ve yatırımları bölgeye çekmeden ilerlemek mümkün değil. Esnaflarımızla ilgili yapılan tek bir hamle yok. Oysa esnafımız hem ticaretin hem de Atakum’un nabzını tutan aktif bir yapıdır. Sosyal toplum en önemli uğrak yeridir. Güzel Atakum’da esnafımız için yapılacak her hamle, her geliştirme, her proje bu yüzden aynı zamanda toplum için yapılan hizmetler anlamına da gelir. Son 5 yıldır onlar için hazırlanmış ortaya konulmuş tek bir proje olmadığı gibi sorunlarına ve sıkıntılarına yönelik hiçbir çözüm hayata geçirilmemiş. Kuru söz zamanı bitmiştir, hizmet zamanı gelmiştir” diye konuştu.

TİCARET VE SOSYAL YAŞAM İÇ İÇE

55de55 Samsun Atakum Projeleri içerisinde kendisini en çok heyecanlandıran projelerin arasında çarşı caddelerinin de olduğunu belirten Taşçı, “Bu caddeler hayata geçirilen yerlerde çok ilgi çekmektedir. Caddeleri gündüzleri başka bir güzellik yaşatırken, akşamları çok başka bir güzellik yaşatmaktadır. Caddeler çekim merkezi haline geldiği için halkın uğrak yeri olmaktadır. Bu alanlar aynı zamanda sosyal aktivite ve yaşamın da merkezi konumuna gelmektedir. Bu tür caddelerin sayısını ne kadar artırabilirsek gerek ticari ve gerekse sosyal hayata o kadar katkı sağlamış oluruz. Belli bir program ve koordinasyon dahilinde ilçemizi her alanda hak ettiği yere taşıyacağız. Her proje önce halkımıza, sonra ilçemize katkı sağlayacak şekilde planlanmalıdır. Kısa orta ve uzun vadede yapacaklarımızı sizlere sunduk. Atakum’un artık yapması gerekenleri yapma zamanı gelmiştir” şeklinde konuştu.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.