Atakum’dan dört bir yana yardım eli!..

Samsun’da Atakum Belediyesi Hayır Çarşısı, ihtiyaç sahiplerinin yardımına koşuyor, yardımseverlerden de çarşıya destek yağıyor.

Atakum’dan dört bir yana yardım eli!..
Haber Tarihi: 20 Aralık 2016


Samsun’da Atakum Belediyesi’nin projesi olan ve kısa zamanda birçok mağazayla ihtiyaç sahiplerine yardım eli uzatan Hayır Çarşısı’na yardımseverlerden destek yağıyor.

Geçtiğimiz günlerde Atakum Minik Adımlar Kreşi öğrencileri çarşıya gelerek kullanmadıkları eşyaları teslim etti. Ondokuz Mayıs Üniversitesi(OMÜ) Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik(PDR) Bölümü öğrencileri ise Niğde’de bir köy okuluna göndermek için çarşıdan kıyafet ve kırtasiye malzemesi aldı.

hayir-carsisi1

MİNİK HAYIRSEVERLER: Atakum’da bir kreşin öğrenciler, kullanmadıkları eşyaları çarşıya teslim etti.

MİNİKLERDEN BÜYÜK VEFA…
Özellikle kreş öğrencilerine destekleri için teşekkür eden Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, “Evlerinde kullanmadıkları eşyaları Hayır Çarşısı’na teslim eden miniklere teşekkür ediyoruz. Daha küçük yaşlarda, paylaşma ve yardımlaşma duygusu ile yetiştirilen çocuklarımız, gelecek adına umut verdi” dedi.

hayir-carsisi2

OMÜ’LÜ ÖĞRENCİLER EL ATTI: Samsun’da OMÜ’den bir grup öğrenci Niğde’de köy okuluna gönderilmek üzere Hayır Çarşısı’ndan malzeme aldı.

‘GENÇLERİN ADIMINA DUYARSIZ KALMADIK’
19 Mayıs Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik(PDR) Bölümü öğrencilerinin yardım kampanyalarına duyarsız kalmak istemediklerini ifade eden Taşçı, “Bu ülkenin her bir karış toprağını vatan bilen gençlerimizin bu adımı karşısında biz de duyarsız kalmadık. Atakum Belediyesi Hayır Çarşısı aracılığı ile hazırlanan kıyafet ve kırtasiye yardımlarını, Niğde’deki minik yavrularımıza ulaştırmak üzere OMÜ’lü kardeşlerimize teslim ettik” diye konuştu.

 

 

Yazı hakkındaki yorumunuzu paylaşın...