Atakumlu çocuklara ‘Başkan’ sözü!

Samsun’da, Atakent Ortaokulu’nda düzenlenen 4006. TUBİTAK Bilim Fuarı ve mezuniyet töreni etkinliklerine katılan Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, öğrencilere ‘halı saha’ sözü verdi.

Atakumlu çocuklara ‘Başkan’ sözü!
Haber Tarihi: 18 Mayıs 2017


 

Atakum Atakent Ortaokulu’nda düzenlenen 4006. TUBİTAK Bilim Fuarı’na katılarak okul öğrencileri tarafından hazırlanan projeleri inceleyen Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, hazırlanan projelerle tek tek ilgilenerek öğrencilerden bilgiler aldı.

ATAKUM’DA PROJE HEYECANI
Her projenin ayrı bir emek ve ayrı bir zeka ürünü olduğunu ifade eden Taşçı, “Her proje ayrı bir emek, ayrı bir zeka ürünü. Pırıl pırıl öğrencilerimizle birlikte onların proje heyecanını yaşadık. Her proje çok özel. Her proje gelecek için atılmış kocaman adımlar. Öğrencilerimiz başta olmak üzere, onları teşvik eden, destekleyen, her an yanlarında olarak onların ufkunu açan okul yönetimi ve öğretmenlerimize teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

ÇOCUKLARI KIRMADI, SÖZ VERDİ
Okulun eksikleri hakkında öğrencilerden ve öğretmenlerden bilgiler alan İshak Taşçı, okulun yanında bulunan alanın öğrencilere kazındırılması konusunda gerekli çalışmaları başlatacağını ifade ederken, bunun yanı sıra öğrencilerden gelen istek üzerine onları kırmayarak bu yaz itibariyle okula ait bir halı sahanın kazandırılmasına yönelik çalışmalara başlayacaklarının müjdesini verdi.

Yazı hakkındaki yorumunuzu paylaşın...