REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Atakum ve Samsun Haberleri

Tüm Dünyayı Etkisi Altına Alan
COVID-19 Salgınında SON DAKİKA Gelişmeleri
#BizBizeYeteriz Türkiyem! Korona yaz 8119'a gönder 10 TL bağışta bulun

Atakum’u Türkiye’nin Sayılı Kentlerinden Biri Yapmak İçin Her Şeyimizle Hazırız

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Atakum’u Türkiye’nin Sayılı Kentlerinden Biri Yapmak İçin Her Şeyimizle Hazırız
944
07 Şubat 2014 - 13:49
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Ak Parti Atakum Belediye Başkan Adayı İnşaat Mühendisi İshak Taşçı, seçim kampanyaları dahilinde Samsun Genç İşadamları Derneği (SAMGİAD) ziyaret etti. SAMGİAD Yönetim Kurulu Başkanı Levent Özden başkanlığında toplanan yönetim kurulu toplantısına katılan Taşçı, tek hedeflerinin Atakum’u geleceğe taşımak olduğunu söyledi.

ATAKUM PROJELERİMİZE SAHİP ÇIKTI

Samsun ve Atakum’a dair bugün ve geleceğe dönük görüş alışverişinde bulunulan toplantı bir konuşma yapan Taşçı, “Bugün burada sizlerle beraber olmaktan gerçekten çok mutluyum. Bir hedef doğrultusunda yola çıktık. Hedefimiz Atakum’u bugünü en iyi şekilde yaşarken geleceğe hazırlamak. Bu noktada aday adaylığı sürecinden bu yana sadece proje konuşmaya, ilçemizi geleceğe taşıyacak hizmetleri anlatmaya çalıştım. Gündemi isimler kadar projeler de belirlesin istedim. Nihayetin de ev ev, cadde cadde, hedefimizi anlattım. Atakum nasıl bir kimlik sahibi olur, nasıl bir vizyon ve enerjiyle hak ettiği yere gelir ortaya koyduk. Halkımız projelerimizi benimsedi. Proje ve hizmet üzerinde bir bağ oluştu. Sizlere de proje kitapçığımızı getirdim. Proje konuşmamız, tartışmamı ve en iyiyi birlikte bulmamız gerekiyor. Bana bu fırsatı verdiğiniz için çok teşekkür ediyorum. ” diye konuştu.

ATAKUM KİMLİĞİNİ KAZANMALI

SAMGİAD Yönetim Kurulu Başkanı Levent Özden ise yaptığı konuşmasında, “Söz uçar, yazı kalır. Adaylarımızın projelerle çıkması gerekiyor. Bizlere yazılı bir belge vermeleri gerekiyor. Biz dernek olarak bütün adayları yakından takip ediyoruz. Sizi de ilk günden bu yana takip ediyor ve değerlendiriyoruz. Kampanyanızı sizinde söylediğiniz gibi proje ve insan merkezli yapmanız oldukça önemli bir meseledir. Bu kentin ve özelinizde de Atakum bir kimlik kazanması gerekiyor. Kuruluş amacımıza uygun olarak kentimizle ilgili araştırmalar, değerlendirmeler yapıyoruz. Bizim üyelerimiz arasında her görüşten, her düşünceden işadamları var. Biz bir hedef doğrultusunda bir araya geldik. SAMGİAD siyaseten bir taraf olmaz. Her renk ve görüşü içinde barındırır. Bizler şehrimiz için en iyi ve en doğru ne ise onun yanında oluyoruz. Bu noktada şahsınızı hayallerimize en yakın aday olarak görüyoruz. Projelerinizi sunduğunuz bu kitapçığı saklayacak ve eğer seçilirseniz takibini yapacağız. Gelişim, değişim ve ortak aklın gereğinin yapıldığı sürece herkesin yanında olduğumuzu belirtmek isterim” diye konuştu.

HER ŞEYİMİZLE HAZIRIZ

Yönetim Kurulu üyelerinin de görüşlerini dile getirmesinin ardından tekrar söz alan AK Parti Atakum belediye Başkan Adayı İnşaat Mühendisi İshak Taşçı, “Ben bu kitapçığı verdiğim her yerde söylüyorum. Halkımız takdir eder seçilirsek, bu kitapçıkları atmayın. Verdiğimiz her projenin takipçisi olun diyoruz. Bu projeler uzun süren araştırmalar sonucunda belirlendi. Birbirini tamamlayan bir örgü kurduk. Atakum her alanda yaşayan, yaşatan ve önde olan bir yapıya bürünecektir. İlçemizi sadece ilimizin değil, bölgenin ve Türkiye’nin sayılı kentlerinden biri yapmak için her şeyimizle hazırız.” diye konuştu.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.