Atalay Demirci – Kel Alaka ile Samsun’a Geliyor – 22 Şubat 2014

Yetenek Sizsiniz’in şampiyonu Atalay Demirci hiç duymadığınız yeni ve birbirinden eğlenceli hikayeleriyle Samsun’a geliyor. Atalay Demirci, birbirinden kelalaka konuları ustaca birbirine bağladığı yeni gösterisi ile tekrar sizlerle. Stand-up dünyasının önemli isimlerinden birisi olan Atalay Demirci, tüm Türkiye’de yaptığı gösterilerle hayranlarına ulaşmaya devam ediyor. 22 Şubat 2014 Cumartesi günü saat 20.00’da Canik Kültür Merkezi Necip Fazıl […]

Atalay Demirci – Kel Alaka ile Samsun’a Geliyor – 22 Şubat 2014
Haber Tarihi: 14 Ocak 2014


Yetenek Sizsiniz’in şampiyonu Atalay Demirci hiç duymadığınız yeni ve birbirinden eğlenceli hikayeleriyle Samsun’a geliyor. Atalay Demirci, birbirinden kelalaka konuları ustaca birbirine bağladığı yeni gösterisi ile tekrar sizlerle.

Stand-up dünyasının önemli isimlerinden birisi olan Atalay Demirci, tüm Türkiye’de yaptığı gösterilerle hayranlarına ulaşmaya devam ediyor.

22 Şubat 2014 Cumartesi günü saat 20.00’da Canik Kültür Merkezi Necip Fazıl Kısakürek Konferans Salonu’nda sahne alacak olan Atalay Demirci, gelen misafirlerine unutulmaz anlar yaşatacak. 1. Kategori biletlerin fiyatları 39.50 TL olarak belirlenirken 2. Kategori bilet fiyatları ise 34.00 TL’den satışa sunuluyor.

Haber Etiketleri: , , , ,
Yazı hakkındaki yorumunuzu paylaşın...