Aydilge Omü’de Öğrencilerle Buluştu

Ünlü Rock Sanatçısı Aydilge, Ondokuz Mayıs Üniversitesi’nde (OMÜ) öğrencilerle bir araya geldi.Sağlık Meslek Yüksekokulu Konferans Salonu’nda, OMÜ Yaşayan Kütüphaneler Topluluğu’nca düzenlenen etkinlikte, Topluluk Başkanı Sinan Çalık açılış konuşması yaptı. Müzik dışında editörlükle ve yazarlıkla uğraştığını belirten Aydilge, samimi tavırlarıyla öğrencilerin beğenisini topladı. Söyleşisinde müzik kariyeri ve özel yaşamıyla ilgili bilgi veren Aydilge, müziğe ve yazıya […]

Aydilge Omü’de Öğrencilerle Buluştu
Haber Tarihi: 28 Nisan 2014


Ünlü Rock Sanatçısı Aydilge, Ondokuz Mayıs Üniversitesi’nde (OMÜ) öğrencilerle bir araya geldi.Sağlık Meslek Yüksekokulu Konferans Salonu’nda, OMÜ Yaşayan Kütüphaneler Topluluğu’nca düzenlenen etkinlikte, Topluluk Başkanı Sinan Çalık açılış konuşması yaptı.

Müzik dışında editörlükle ve yazarlıkla uğraştığını belirten Aydilge, samimi tavırlarıyla öğrencilerin beğenisini topladı. Söyleşisinde müzik kariyeri ve özel yaşamıyla ilgili bilgi veren Aydilge, müziğe ve yazıya çok şey borçlu olduğunu söyledi.

Öğrencilerden gelen soruların cevaplanmasıyla devam eden söyleşi, sanatçının öğrencilerle hep bir ağızdan söylediği şarkılarla son buldu.

Haber Etiketleri: , , ,
Yazı hakkındaki yorumunuzu paylaşın...