REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Atakum ve Samsun Haberleri

Tüm Dünyayı Etkisi Altına Alan
COVID-19 Salgınında SON DAKİKA Gelişmeleri
#BizBizeYeteriz Türkiyem! Korona yaz 8119'a gönder 10 TL bağışta bulun

Bafra Ülkü Ocakları: Bu Saldırıyı Tezgahlayanların Oyununa Gelmeyeceğiz

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Bafra Ülkü Ocakları: Bu Saldırıyı Tezgahlayanların Oyununa Gelmeyeceğiz
984
27 Ocak 2014 - 10:35
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Bafra Ülkü Ocakları Başkanı Hakan Eroğlu, “Hiçbir hain pusu, kahpe saldırı bizi davamızdan, hak bildiğimiz yoldan döndürememiştir. Bizce suçlu, bu saldırıyı gerçekleştirenler değil, bu kahpeleri, bu hainleri şımartanlar, bunlara karşı devletin hiçbir organını harekete geçirmeyenlerdir.” dedi.

Bafra Ülkü Ocakları Başkanı Hakan Eroğlu, Esenyurt’ta MHP seçim bürosuna yapılan kanlı saldırı için açıklamalarda bulundu. Eroğlu,’’Bilindiği gibi 26 Ocak Pazar günü Esenyurt ilçemizdeki MHP seçim bürosuna silahlı saldırıda bulunulmuş ve bu kahpe saldırıda Yusufiyeli ülkücü Cengiz Akyıldız şehit olmuştur. Bu menfur saldırıyı gerçekleştirenleri lanetliyor, şehidimize Allah’tan rahmet diliyoruz. Ülkücü hareket, birçok badireler atlatmış, birbirinden vahim saldırılara, kahpeliklere maruz kalmıştır. Ancak hiçbir hain pusu, kahpe saldırı bizi davamızdan, hak bildiğimiz yoldan döndürememiştir. Bizce suçlu, bu saldırıyı gerçekleştirenler değil, bu kahpeleri, bu hainleri şımartanlar, bunlara karşı devletin hiçbir organını harekete geçirmeyenlerdir. Eli kanlı hainleri bu millete barış elçisi göstermeye çalışanlardır.” diye ifade etti.

Ülkücülerin, hiçbir gizli planın piyonu olmadığını ve olmayacağını belirten Bafra Ülkü Ocakları Başkanı Hakan Eroğlu, bu saldırıdaki asıl hedefin, ülkücüleri sokak savaşına çekerek ülkede karışıklık çıkarmak olduğunun apaçık ortada olduğunu ifade etti. Eroğlu, şunları ifade etti: “Bu saldırıyı tezgahlayanların, bu cüreti gösterenlerin oyununa gelmeyeceğiz. Ancak, meşru yollardan bu saldırının hesabını muhakkak soracağız. Siyasi iktidarın şımarttığı terör odaklarının özellikle MHP’yi hedef seçmeleri bizce manidar değildir. Bize ağır gelen, bu hainlerin, bu kansızların, devleti idare edenlerce barış elçisi gösterilmeye çalışılması, masummuş havası estirilmeye çalışılmasıdır. Yüce Türk milletinin hesabı elbette bunları hesaplarını bozacak, bu millet kendisine aşık, gerçekten kendine yürekten bağlı olanları görecektir. Bu millet, bir yandan milliyetçiliği ayaklara altına alan diğer yandan da memleket sevgisi nutukları atanlarla ‘bu vatan için ha bir lokma ekmek yemişim ha uğruna bir kurşun’ diyen gerçek vatanseverleri ayırt edebilecek iradeye sahiptir.”

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.