Bakan Kılıç’ın eşinden duygulandıran Sürpriz!

Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç’ın eşi Eda Kılıç’ın, Samsun’da 3 ay önce sevgi evi ziyaretinde katılacağı sözünü verdiği zihinsel engelli Tuğba Kesim’in doğum gününü unutmaması, genç kıza büyük sevinç yaşattı.

Bakan Kılıç’ın eşinden duygulandıran Sürpriz!
Haber Tarihi: 16 Aralık 2016


Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç’ın eşi Eda Kılıç, Samsun’da 3 ay önce sevgi evi ziyaretinde katılma sözü verdiği zihinsel engelli Tuğba Kesim’in 18. yaş günü kutlamasında yer aldı.

DAHA ÖNCE SÖZ VERMİŞTİ
Bakan Kılıç ve eşi Eda Kılıç, Kurban Bayramı’nda Samsun gezisi sırasında 19 Mayıs ilçesindeki sevgi evini ziyaret etti. Ziyaret sırasında iki kardeşiyle devlet koruması altına alınan zihinsel engelli Tuğba Kesim, Eda Kılıç’tan doğum gününe katılmasını istedi. Kılıç da Kesim’e doğum gününe katılma sözü verdi.

BOYNUNA SARILDI, TEŞEKKÜR ETTİ
Sevgi evinde 18’inci yaşını kutlayan Kesim’e sürpriz yapan Eda Kılıç, Ankara’dan karayolu ile Samsun’a gelerek doğum gününe katıldı. Eda Kılıç’ı doğum günü kutlamasında karşısında gören Kesim, büyük sevinç yaşadı. Kesim, boynuna sarılarak Kılıç’a teşekkür etti. Kesim, Kurban Bayramı’nda Bakan Kılıç ile sevgi evini ziyaret eden Eda Kılıç’ı doğum gününe davet ettiğini, kendisinin de katılacağı sözünü verdiğini söyledi. Eda Kılıç’ın doğum gününe katılmasını beklemediğini dile getiren Kesim, “Eda Hanım’ı karşımda görünce büyük sevinç yaşadım. Birlikte doğum günümü kutladık, çok mutluyum.” dedi.

Bakan eşinden engelli gence doğum günü sürprizi

KESİM AİLESİ DEVLET KORUMASINDA…
Tuğba Kesim’in babası Ali Kesim’in 2008 yılında karaciğer kanseri nedeniyle vefat ettiği, 4 kardeşiyle zihinsel engelli annesi Ayşe Kesim’in yanında kalan genç kızın bu yıl iki kız kardeşi ve bir erkek kardeşiyle devlet korumasına alındığı öğrenildi.

Kız kardeşleriyle aynı sevgi evinde yaşayan Kesim’in bir erkek kardeşinin Yaşar Doğu Çocuk Yetiştirme Yurdunda kaldığı, diğer erkek kardeşinin ise yaşının büyük olması nedeniyle annesinin yanında bulunduğu belirtildi.

Bakan eşinden engelli gence doğum günü sürprizi

Yazı hakkındaki yorumunuzu paylaşın...