REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Atakum ve Samsun Haberleri

Tüm Dünyayı Etkisi Altına Alan
COVID-19 Salgınında SON DAKİKA Gelişmeleri
#BizBizeYeteriz Türkiyem! Korona yaz 8119'a gönder 10 TL bağışta bulun

Başkan Burma, Köy Gezilerine Sürdürüyor

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Başkan Burma, Köy Gezilerine Sürdürüyor
957
27 Mart 2014 - 6:02
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Seçim gezileri çerçevesinde 31 Mart’tan itibaren mahalle olacak olan köylere ziyaretlerini de sürdüren Atakum Belediye Başkanı Metin Burma, “Köyde doğdum, büyüdüm. Buraların her türlü işini ve güçlüğünü iyi bilirim. Üzerime ne görev düşüyorsa yaparım.” dedi.

Atakum’un son beş yılda 50 bin kişiye sıla olduğunu, insanların memleketlerini bırakıp buraya geldiklerini de belirten Başkan Burma, “Burası güzel olmasa, geleceğinden umutları olmasa insanlar akın akın buraya gelirler mi? esnaflar işyeri açmak için birbiri ile yarışır mı? takibi ki gelmezler. Son beş yılda 2 bin 300 işyeri açma ruhsatı verdik. Kentleşme ve kentlileşme vizyonu doğrultusunda ben istiyorum ki Atakum yukarıya doğru da gelişsin. Bunun için küçük sanayi sitesi, köylerle kenti birbirinin içine geçirme düşüncelerimiz var. Köyde üretilen yiyecek ve içeceklerin aşağıda değerlendirilmesi konusunda bir organik pazar köy pazarı kurma girişimlerimiz vardır. Ayrıca her köye olmaz ama birkaç merkez seçip oralarda çocuklarımız için etüt merkezleri açacağız. Ben buralarda üzerime düşen ne görev varsa yaparım, bunu biliyorsunuz. Başka sorunlarınızın çözümü konusunda da ilgili kurumlar nezdinde sizin temsilciniz olurum. Aşağıda bir akrabanız, dostunuz varmış gibi bana gelebilirsiniz. Beni her çağırdığınızda zaten geliyorum. Onun haricinde düğününüze, cenazenizde yanınızda olmaya gayret ediyorum. Ben asla ulaşılmaz bir adam olmadım. Hep halkın içinde onlarla birlikte oldum.” diye konuştu.

İnsanları sevdiğini, onları incitmemeye çalıştığını, bu nedenle diğer rakipleri hakkında kötü bir söylemde asla bulunmadığını ve bulunmak istemediğini de söyleyen Başkan Burma, “Benim ağzımdan diğer yarışmacı arkadaşlar hakkında bir şey duyamazsınız. Onlar ise halka ne yapacaklarını, ne yapmak istediklerini, bugüne kadar ne yaptıklarını anlatmak yerine bir sürü yalan yanlış şeyle Metin Burma’ya çamur atmaya çalışıyorlar. Bana çamur yapışmaz. Zaten Halkta benim nasıl biri olduğumu, neleri yapıp neleri yapamayacağımı iyi bildiği için bu söylemlere gülüyor. Atakum merkezden, Taflan’a kadar bütün Atakumlular Metin Burma’nın, ne kadar onlara yakın olduğumu, hizmetlerine koştuğumu gördüler. Hizmetlerin devamı adına onların bana sahip çıkacaklarına inanıyor ve güveniyorum.” şeklinde konuştu.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.