REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Atakum ve Samsun Haberleri

Tüm Dünyayı Etkisi Altına Alan
COVID-19 Salgınında SON DAKİKA Gelişmeleri
#BizBizeYeteriz Türkiyem! Korona yaz 8119'a gönder 10 TL bağışta bulun

Başkan Burma’ya Pankartlı Karşılama

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Başkan Burma’ya Pankartlı Karşılama
1.399
26 Mart 2014 - 8:39
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Atakum Evleri’ni ziyaret eden Atakum Belediye Başkanı Metin Burma, burada site sakinlerinin açtıkları, “Hoşgeldin Güzel İnsan” pankartı ile karşılanırken, “İlçemizde son beş yılda inanılmaz gelişme ve değişme oldu. Buda kurulduğu günden bu yana emeği ve alın teri olan biri olarak beni son derece mutlu ediyor” dedi.

Bu sitede olduğu gibi Atakum’da da Türkiye’nin dört bir yanından gelen insanların yaşadığını, onların kültür ışıklarının toplanıp bir gökkuşağı oluşturduğunu, Atakum’un bu açıdan son derece önemli bir yer olduğunu da sözlerine ekleyen Başkan Burma, “Bazılarının kozmopolit dediği şey,bizim zenginliğimizdir. Atakumluluk kültürünün oluşmasına yardımcıdır. Bu nedenle bütün kültür derneklerimizi bir araya toplayacak bir projeyi hayata geçirdik. Önümüzdeki aylarda hizmete açacağız. Bunun yanı sıra pek çok projeyi daha Atakum’a kazandırdık. Önümüzdeki dönem için ilçemizin geleceğine yön verecek eserleri hayata geçirmenin planlarını yapıyoruz.Bu işte iddialıyım çünkü, benim mesleğim projecilik, İşim belediyeciliktir. İlçemizi Türkiye’nin önemli yıldızlarından biri yapacağız. buna halk sahip çıkıyor, onlarla birlikte bunu başaracağız “diye konuştu.

İnsanların çok değişik coğrafyalardan gelip Atakum’a yerleştiklerini,bunun da bir beğeni ve kentin geleceğinin parlak olmasından kaynaklandığını da söyleyen Başkan Burma, ” Çağdaş kentleşme ve kentlileşme, turizm akslı gelişme, eğitim ve sağlıkta öne çıkma hedefimiz tüm hızı ile sürmektedir. Son beş yılda hizmet sektörüne 2bin 300’e yakın ruhsat erdik.Biri hariç tüm özel okullar,pek çok hastane burada yer almaktadır. Önümüzdeki dönem içinde Eğlence Adası projemizi gerçekleştirebilirsek, sahilimiz de çok nezih ve sağılıklı bir hal alacaktır. Yukarı bölgeleri geliştirmek için de küçük sanayi siteleri, köylerde doğal yaşamı destekleyecek sosyal tesisle, köy konakları, aqua park gibi bir çok projeyi hayata geçirmeyi hedefliyoruz. “şeklinde konuştu.

Bugüne kadar halkın hep yanında olduğunu, insanları görüşüne,giyimine göre asla ayırmadığını,herkesi kucakladığını ve sevdiğini de sözlerine ekleyen Başkan Burma, konuşmasını şöyle sürdürdü:” Ben kimseyle uğraşarak siyaset yapmadım,yapmam da. hırsız uğursuzlar dışında herkesle kucaklaşabileceğimi kesin bir dille ifade edebilirim. Siyasetin yalanla dolanla, kapalı kapılar ardında,gölgelere saklanarak dedikodu biçiminde yapılmasına karşıyım. Bu kirli siyaset içinde olmadım. Buna başvuranlar zavallıdırlar,çıkmaz bir yola girdiklerinin,farkında bile değiller. Halk benim bu tür söylemleri muhatap alıp cevap vermememden, siyaseti gerginlikten uzak tutarak, ürettiklerimi ve üreteceklerimi anlatmamdan son derece memnun.Bu toplum, Atakum’un Türkiye’den izlenen gelişmesinin kesilmesine izin vermeyeceğini düşünüyorum. Hele de bu konuda bir üretimi ortaya koymamış,deneyimi,bilgisi,birikimi olmayan, taşı taş üzerine koyup bu benim eserimdir diyemeyenlere prim vermeyeceklerini hiç sanmıyorum ”

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.