Başkan İshak Taşçı’nın hedefi zirve!

Samsun’da Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, “Atakum, 2017 yılında çalışmalar ve projeler noktasında zirveyi yaşayacak” dedi.

Başkan İshak Taşçı’nın hedefi zirve!
Haber Tarihi: 29 Aralık 2016


Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, 2016 yılında önemli projeler ve kapsamlı çalışmalar ile ilçede değişim ve gelişim sürecini hızlandırdıklarını kaydederek, 2017 yılının ise projeler noktasında zirve yılı olacağını ifade etti. 2015 ve 2016 yıllarının başarılı bir çalışma programı ile geride kaldığını kaydeden Başkan Taşçı, 2017 yılında Atakumluların büyük projelerle buluşacağını söyledi.

55 PROJE’DEN 22’Sİ TAMAMLANDI

Göreve geldiği günden itibaren ilçenin değişimi ve gelişimi için çalıştıklarını belirten Başkan İshak Taşçı, 2016 yılının bu noktada önemli bir sene olduğunu vurguladı. Atakum ilçesinin Türkiye’de parlayan bir yıldız konumunda olduğuna dikkat çeken Başkan Taşçı, şu açıklamayı yaptı:

“Atakum Belediyesi olarak, geride bırakmaya hazırlandığımız 2016 yılını son derece verimli değerlendirdik. İlçemizdeki öncelikli eksikliklerin giderilmesini ilk hedef olarak belirledik ve bu doğrultuda ciddi ve kapsamlı bir çalışma programı ile hareket ettik. Görev sürecimizdeki ilk 2,5 yıla bakıldığında 2015 ve 2016 yıllarında 26 projeyi tamamlamanın gururunu yaşıyoruz. 55’de 55 proje sözümüz kapsamında tamamlanan bu 26 projenin yanı sıra, ekstra olarak 22 projeyi tamamlayarak halkımızla buluşturduk. Şu an yapımına başlanıp devam eden 14 projemiz bulunuyor. Her biri ilçemizin gelişimine katkı sağlayan bu projeler ile başarılı bir süreci geride bıraktık.”

ishak_taycy1_1

‘HIZLI BİR ŞEKİLDE ÇALIŞIYORUZ’

Atakum ilçesinde 2017 yılının projeler noktasında zirve yılı olacağını kaydeden Başkan Taşçı şunları söyledi:

“İlçemizin önemli eksikliklerinden birisi devlet sağlık hizmetlerinden vatandaşlarımızın faydalanamıyor olmasıydı. 2017 yılında Eğitim ve Araştırma Hastanesi EK Hizmet Binası hizmet vermeye başlayacak. Aynı şekilde Atakum Belediyesi Osmanlı Hamamları projesi de 2017 yılında halkımızın hizmetinde olacak. Yeni Mahalle Çocuk Oyun Alanı, Kapalı Pazar Yeri ve Spor Tesisini de 2017 yılında halkımızla buluşturacağız. Bu doğrultuda yapımı devam eden önemli projelerimize ek olarak yapımına 2017 yılında başlayacağımız projelerimiz de çok konuşulacak. Planlaması ve proje hazırlıkları biten 14 büyük projemiz var. Hızlı bir şekilde çalışıyoruz ve ilçemizi geleceğe hazırlıyoruz. Elde edilen başarının temelinde ise kesinlikle halkımızla birlik ve beraberlik içerisinde oluşumuz var. İlçenin eksiklerinin tespiti, bu eksiklerin giderilmesi, projelerin hazırlanması ve gerçekleştirilmesinin her aşamasında vatandaşlarımızdan fikir alıyoruz. Bu fikirler doğrultusunda çalışmalarımıza yön veriyoruz.”

Yazı hakkındaki yorumunuzu paylaşın...