Başkan Tok’un Esnaf Ziyareti

Belediyeyi kenti hizmetle kuşatan, gönülleri muhabbetle kucaklayan bir anlayışla idare ettiklerini ifade eden İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, “Halkımızla kurduğumuz diyalog ve onların geleceğe dönük hedeflerimize olan inançları doğru yolda olduğumuzun işaretidir” dedi. Esnaf gezilerini sürdüren İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, 19 Mayıs Mahallesi Cumhuriyet Caddesi’ndeki esnafları ziyaret etti. Geleceğe yön veren bir belediyecilik anlayışıyla […]

Başkan Tok’un Esnaf Ziyareti
Haber Tarihi: 13 Eylül 2015


Belediyeyi kenti hizmetle kuşatan, gönülleri muhabbetle kucaklayan bir anlayışla idare ettiklerini ifade eden İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, “Halkımızla kurduğumuz diyalog ve onların geleceğe dönük hedeflerimize olan inançları doğru yolda olduğumuzun işaretidir” dedi.

Esnaf gezilerini sürdüren İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, 19 Mayıs Mahallesi Cumhuriyet Caddesi’ndeki esnafları ziyaret etti. Geleceğe yön veren bir belediyecilik anlayışıyla ileriye baktıklarını kaydeden Başkan Tok, hızlı bir çalışma dönemi içerisine girdiklerini, hazırladıkları projeleri bir an önce hayata geçirmek istediklerini belirtti.

Toplumun tüm katmanları ile diyalog halinde olduklarını söyleyen Başkan Erdoğan Tok, “Katılımcı ve ortak akıl anlayışıyla yöneticilik yapmaktayız. Kamu kurum ve kuruluşları, meslek örgütleri, sendikalar, odalar, toplum yararı gözeten tüm kuruluşlarla hep istişare içerisindeyiz. Vatandaşlarımız, esnaflarımız ve STK’lardan gelecek olan önerileri kendi çalışmalarımıza ışık tutacağını biliyoruz. Herkesi ve her kesimi dinliyoruz. Toplumun tüm katmanları ile diyalog halindeyiz” diye konuştu.

İlkadım ilçesinin sınırlarının çok ötesinde bir kent vizyonu belirlediklerini hatırlatan Başkan Erdoğan Tok, gelecek nesiller için de önemli yatırımlar yaptıklarını kaydetti.

Haber Etiketleri: , ,
Yazı hakkındaki yorumunuzu paylaşın...