REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Atakum ve Samsun Haberleri

Tüm Dünyayı Etkisi Altına Alan
COVID-19 Salgınında SON DAKİKA Gelişmeleri
#BizBizeYeteriz Türkiyem! Korona yaz 8119'a gönder 10 TL bağışta bulun

Başkan Yılmaz, “Kavga Ortamından Huzur ve İstikrar Çıkmaz”

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Başkan Yılmaz, “Kavga Ortamından Huzur ve İstikrar Çıkmaz”
1.031
13 Mart 2014 - 9:11
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Türkiye’nin istikrarını ve huzurunu bozmak isteyen güçlerin iş başında olduğuna dikkat çekerek, bunlara prim verilmemesi gerektiğini söyledi.

Başkan Yusuf Ziya Yılmaz, Çarşamba ilçesine bağlı Çınarlık beldesinde halka hitap etti. AK Parti Samsun İl Başkanlığı’nın Çınarlık beldesi meydanında düzenlediği açık hava mitingine vatandaşlar büyük ilgi gösterdi.

Çarşamba Havaalanı’na komşu olan Çınarlık’taki mitinge Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz’ın yanı sıra, AK Parti İl Başkanı Fuat Köktaş, Çarşamba Belediye Başkanı ve Adayı Hüseyin Dündar, Çınarlık Belediye Başkanı Nihat Soğuk, Dikbıyık Belediye Başkanı Kemal Ayan parti teşkilatı yöneticileri ve üyeleri ile partililer katıldı.

Açık hava mitinginde vatandaşlara hitap eden Başkan Yusuf Ziya Yılmaz, ülkenin istikrarını ve huzurunu bozmak isteyen güçlerin yine ellerinden geleni yaptığına dikkat çekti. Türkiye’nin büyümesi, kalkınması, gelecek hedeflerinin yakalanması, ekonominin ve refahın artması gibi dertleri olmayan güçlerin kavga, çatışma ortamı oluşturarak, hükümeti yıpratıp Başbakan Erdoğan’ı itibarsızlaştırmaya çalıştığının altını çizen Başkan Yılmaz, herkesin sağduyu ile davranıp seçimde gereken cevabı vermesi gerektiğini vurguladı.

“KAVGA ORTAMINDAN HUZUR VE İSTİKRAR ÇIKMAZ”
Niyeti hayırlı hizmet etmek olanların, çocuklarının geleceğini inşa etmek için gecesini gündüzüne koyanların, istikrardan ve huzurdan yana olduğunu söyleyen Başkan Yusuf Ziya Yılmaz, “Onlar huzur arar. İstikrar ve huzurun olmadığı yerde de hiç bir şey olmaz. Kavganın, çatışmanın olduğu yerde hiç bir şey olmaz. Aile içinde kavga varsa huzur yok demektir. Bir ülkenin içinde de kavga, çatışma, gerilim varsa huzur, kalkınma, gelişme olmaz. Bunlarla ilgili umutlar yeşermez. Türkiye’nin kalkınmasını, geleceğe yönelik umutlarının yeşermesini, büyümesini istemeyenler veya böyle bir derdi olmayanlar kavga, gerilim ve çatışmadan yanadır. Bizim derdimiz var. Biz, insanımızın refahının artmasını, yarınlarına yönelik bir iddiayı hedefimize koyduk. Bunları dert ediniyoruz. Bu derdi yüreğinde taşımayanlar, çıkardıkları kargaşadan medet umuyorlar. Türkiye’nin kalkınması, büyümesi, yarınları bizi ilgilendirmiyor diyorlar. Tam tersine Türkiye’nin tökezlemesi, gerilemesi, bu çocuklarımızın yarınlarının fukaralaşmasına yönelik bir projeksiyonu ortaya koyuyorlar. Bu cadı kazanının altına da ateş atmaya devam ediyorlar” diye konuştu.

“ÇOCUKLARIMIZIN GELECEĞİ İÇİN HUZURUN SÜRMESİNİ İSTİYORUZ”
Türkiye’nin kalkınma iddiası ve hevesi için çalışmaya devam edeceklerini ifade eden Başkan Yılmaz, “Bu karalama ve ülkemizi tökezletmeye yönelik kampanyalar 30 Mart’ta sona erecek. Bu seçim süreci biran önce bitse de hedeflerimize ulaşmak için çalışmalara devam etsek diyen bir noktaya geldik. Kafamız, sürekli hizmete kitli bir duygu içinde. Bunun için de huzurdan yanayız. Huzur olmazsa, 30 Mart’tan sonra yapacağımız işlerde ağzımızın tadı olmaz diye korkuyoruz. O nedenle huzura giden süreçte huzurun yanındayız. Bizim niyetimiz Allah rızasını kazanmak için insanımıza hizmet etmektir. Rabbim bunu biliyor. Bize de yardım edecektir. Bütün hevesimiz, derdimiz, yarınlarımızı emanet edeceğimiz çocuklarımızın geleceklerini hazırlamaktır. Bu niyetle çalışıyoruz. Seçimde de huzurdan ve istikradan yana olalım. Ülkemizi karıştırmak isteyenlerin ekmeğine yağ sürmeyelim” şeklinde konuştu.

“TÜM İMKANLARIMIZI SEFERBER EDECEĞİZ”
Çınarlık’ın hayatında özel bir yeri olduğuna da değinen Başkan Yılmaz, sözlerini şöyle tamamladı: “Akrabalık ilişkim sebebiyle Çınarlık ile hep güzel ilişkilerim, dostluklarım olmuştur. Çocukluğumdan beri hep burasıyla ilgili kafamda güzel duygular oluşmuştur. Karayolları Bölge Müdürlüğüm ile Büyükşehir Belediye Başkanı olduğum günden beri Çınarlık için elimizden gelen hizmetleri yapmaya çalıştık, yaptık. Artık şehirde yönetim anlayışını değiştirmek, şehri adeta kuşatıp kucaklamak, bütün ilçeleriyle, köyleriyle birlikte topyekun kalkındırmak için her yer Büyükşehir’e bağlandı. 30 Mart’tan sonra yürek zenginliğini ortaya koyarak, imkanlarımızı seferber ederek, duygularımızı duygudan öteye bir iddia, bir kalkınma, bir yükselme hevesi ile inşallah Çınarlık’a yansıtacağız.”

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.