Başkan Yılmaz’dan Çat Kapı Teşekkür Ziyareti

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Salıpazarı ilçesinin Tahnal, Konakören ve Suluca Mahallelerini (köylerini) ziyaret ederek, seçimde kendisine verdikleri destekten dolayı vatandaşlara teşekkür etti. Mahalle halkının sorunları ve talepleriyle ilgili muhtarlardan bilgi alan Başkan Yılmaz, gerekli ihtiyaçların karşılanması konusunda hassas olacaklarının sözünü verdi. İlçenin dağ mahallelerinden Karakaya’da Sekman ailesinin oturduğu evin önünde makam aracını […]

Başkan Yılmaz’dan Çat Kapı Teşekkür Ziyareti
Haber Tarihi: 29 Nisan 2014


Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Salıpazarı ilçesinin Tahnal, Konakören ve Suluca Mahallelerini (köylerini) ziyaret ederek, seçimde kendisine verdikleri destekten dolayı vatandaşlara teşekkür etti.

Mahalle halkının sorunları ve talepleriyle ilgili muhtarlardan bilgi alan Başkan Yılmaz, gerekli ihtiyaçların karşılanması konusunda hassas olacaklarının sözünü verdi. İlçenin dağ mahallelerinden Karakaya’da Sekman ailesinin oturduğu evin önünde makam aracını durduran Başkan Yılmaz, aile sakinlerini çat kapı ziyaret etti. Başkan Yılmaz’ı karşısında gören 5 çocuk babası Bekir Sekman, şaşkınlıktan ne yapacağını bilemedi. Başkan Yılmaz’a sarılan Bekir Sekman, ziyaretten dolayı teşekkür etti. Başkan Yılmaz ise seçimde kendisine oy verdikleri için Sekman ailesine teşekkür ederek bir süre sohbet etti.

Haber Etiketleri: , ,
Yazı hakkındaki yorumunuzu paylaşın...