Beton Kamyonunun Çarptığı Mehmet Ali Altıner Hayatını Kaybetti

Hatay’ın Dörtyol ilçesinde beton mikserinin çarptığı motosiklet sürücüsü hayatını kaybetti. Edinilen bilgiye göre, Numune Evler Mahallesi Hastane kavşağında kullandığı motosikletiyle aldığı gıda maddelerini götürmekte olan Mehmet Ali Altıner (61) seyir halindeki bir firmaya ait beton mikseri ile çarpıştı. Yere düşerek ağır şekilde yaralanan Mehmet Ali Altıner’e sağlık ekipleri müdahale etti. Yapılan müdahalelere rağmen hayatını kaybeden […]

Beton Kamyonunun Çarptığı Mehmet Ali Altıner Hayatını Kaybetti
Haber Tarihi: 31 Ekim 2015
Haber Kategorisi: Ulusal Haberler


Hatay’ın Dörtyol ilçesinde beton mikserinin çarptığı motosiklet sürücüsü hayatını kaybetti.

Edinilen bilgiye göre, Numune Evler Mahallesi Hastane kavşağında kullandığı motosikletiyle aldığı gıda maddelerini götürmekte olan Mehmet Ali Altıner (61) seyir halindeki bir firmaya ait beton mikseri ile çarpıştı. Yere düşerek ağır şekilde yaralanan Mehmet Ali Altıner’e sağlık ekipleri müdahale etti. Yapılan müdahalelere rağmen hayatını kaybeden Altıner’in cesedi devlet hastanesi morguna kaldırıldı.

Beton mikserinin sürücüsü, polis ekiplerince gözaltına alındı. Kaza sırasında motosikletin üzerinde bulunan yağ yola dökülürken, asılı şekilde duran ekmek ve gıda maddeleri kazayı görenlerin yüreğini burktu.

Haber Etiketleri: ,
Yazı hakkındaki yorumunuzu paylaşın...