Bu Minikler Bir Başka

İlyasköy Anaokulu öğrencilerinin hazırladığı “En Güzel Bahçe Bizim Olsun” proje açılışı okul bahçesinde düzenlenen törenle yapıldı. Törene İlkadım Kaymakamı Ahmet Narinoğlu, İlkadım Belediye Başkan Vekili Mustafa Numanoğlu, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Tahsin Nas, İlkadım İlçe Milli Eğitim Müdürü Davut Numanoğlu, İl ve ilçe Milli Eğitim Şube Müdürleri, okul müdürleri, öğretmenler ve veliler katıldı.Açılışta konuşan […]

Bu Minikler Bir Başka
Haber Tarihi: 25 Nisan 2014


İlyasköy Anaokulu öğrencilerinin hazırladığı “En Güzel Bahçe Bizim Olsun” proje açılışı okul bahçesinde düzenlenen törenle yapıldı.


Törene İlkadım Kaymakamı Ahmet Narinoğlu, İlkadım Belediye Başkan Vekili Mustafa Numanoğlu, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Tahsin Nas, İlkadım İlçe Milli Eğitim Müdürü Davut Numanoğlu, İl ve ilçe Milli Eğitim Şube Müdürleri, okul müdürleri, öğretmenler ve veliler katıldı.
Açılışta konuşan İlyasköy Anaokulu Okul Müdürü İlknur Günal, “Öğrencilerimizi çevreye duyarlı nesiller olarak yetiştirebilmek, doğayı ve hayvanları tanımalarını sağlamak amacıyla bu projeyi hazırladık. Bu amaçla hobi bahçesi oluşturduk. Katılımlarınızdan dolayı teşekkür ediyoruz” dedi.
Çağın en önemli sorunlarından birinin teknoloji bağımlılığı olduğunu ifade eden İlkadım Kaymakamı Ahmet Narinoğlu, “Öğrencilerimizin su ve toprakla buluşması gerekir. Çevresini, doğayı tanıyan nesiller yetiştirmeliyiz. Projede emeği geçen yönetici, öğretmen ve velilerimizi kutluyor, başarılarının devamını diliyorum” diye konuştu.
Konuşmaların ardından öğrencilerin hazırladığı ront gösterileri izlendi ve hobi bahçesinin açılışı yapıldı.

anaokulu2

Haber Etiketleri: , , , ,
Yazı hakkındaki yorumunuzu paylaşın...