REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Atakum ve Samsun Haberleri

Tüm Dünyayı Etkisi Altına Alan
COVID-19 Salgınında SON DAKİKA Gelişmeleri
#BizBizeYeteriz Türkiyem! Korona yaz 8119'a gönder 10 TL bağışta bulun

Burma, 30 Mart’ı Bekliyor

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Burma, 30 Mart’ı Bekliyor
1.211
21 Mart 2014 - 5:31
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Seçim gezileri kapsamında Çobanlı, Çakırlar ve İncesu Mahalleleri’ni ziyaret eden Atakum Belediye Başkanı Metin Burma, buralarda halkın büyük coşkusu ile karşılanırken, gittiği yerler adeta miting alanına dönüştü.

Çobanlı, Çakırlar ve İncesu Mahalleleri’nde halka hitaben yaptığı konuşmalarda, yolu izi olmayan bir kentten,çok zorg ünlerden geçerek, modern bir ilçeye geldiklerini dile getiren Başkan Burma, “Allah’a şükürler olsun ki, bugün Türkiye’nin en hızlı gelişen, değişen, büyüyen, herkesin hayranlığını kazanmış bir ilçe olduk. 150 binlik nüfusumuz Türkiye’deki illerin yüzde 40’ından daha büyüktür. Atakum’un genel gelişmesine bakarsanız, karnemiz iyidir. Ama bölgesel bakarsanız bazı eksikliklerimiz vardır. Ama şöyle düşünmek, görmek gerekiyor. Gelişme bir yerden başlar ve diğer yerlere doğru gider. Buralarda yapılan ve yapılacak işlerle bu gelişimden, büyümeden daha fazla pay alacaktır. Buna söz veriyorum. Bu gelişimin hızı merkezden başladı, yukarılara doğru çıkacak her yeri saracaktır. Bir önceki dönemden en az 10 kat daha fazla iş yaptık, eser ürettik. Bunu halkın parasını yine halk için harcayarak yaptık. Atakum’da her ne görüyorsanız onda benim emeğim, alın terim vardır. Ben 41 yıllık projeciyim belediyeciyim. Metin Burma’yı düzgün dürüst kimliği, çalışkanlığı ve eserleri ile değerlendireceğinize inanıyorum. Ben sürekli halkın arasında, onların içindeyim. Benim onları sevdiğim gibi Atakumlu da beni seviyor. Bunu görüyor, hissediyorum. Yalan yanlış söylemlerle siyaset yapanlara cevabı ben değil 30 Mart’ta halk verecektir.” dedi.

Her insan gibi hatasının olabileceğini ancak yanlışın içinde bulunmadığı ve bulunmayacağını da sözlerine ekleyen başkan Burma, “Hatamız olur ama hilemiz olmaz. Ben 15 yıldır muhalefet partisinin belediye başkanlığını yapıyorum. Belediyeden müfettişler eksik olmuyor. Bugüne kadar bir yanlışımızı, eksik işimizi bulamamışlardır. Atakum’dan daha iyi hızlı güzel gelişen başka bir yer var mı? yok öyle bir şey. İnşallah buraları ve köylerimizi de içine alacak şekilde gelişmeye değişmeye devam edecektir. Helal desteğinizi bekliyorum. Ben halkımızın iyi gününde kötü gününde yanında oldum. Kibirli olmadım. Çok hasta,bunalmış olsam bile herkesi iyi karşılamaya, kimseyi kırmamaya özen gösterdim. 15 yıldır Atakum’da, 5 yılda Samsun’da mecliste halka hizmet ediyorum. Atakumda uyguladığımız ve yaptığımız projelerle Atakum yıldızlaştı. İnşaat sektörü hariç yaklaşık 12-13 bin kişilik istihdam yarattık. Köylerimizin de katılımı ile daha büyük bir aile olacağız. Ben bu toplumun içinde 41 yıldır varım. Adıma hiç bir leke getirmedim. Bana çamur yapışmaz. Halkı için çalışan onların yararına işler üreten biriyim. Onlarla kardeş, ağabey, dost, arkadaş, akraba gibi içi içe geçtik. Çalışkanlığım, dürüstlüğüm ve sadeliğim sayesinde bu halk beni sevdi, her geçen gün daha büyük destekle arkamda duruyor.” diye konuştu.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.