REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Atakum ve Samsun Haberleri

Tüm Dünyayı Etkisi Altına Alan
COVID-19 Salgınında SON DAKİKA Gelişmeleri
#BizBizeYeteriz Türkiyem! Korona yaz 8119'a gönder 10 TL bağışta bulun

Burma, Özören Köyü’nden Seslendi: “Belediyecilik Benim İşimdir”

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Burma, Özören Köyü’nden Seslendi: “Belediyecilik Benim İşimdir”
1.669
08 Kasım 2013 - 17:14
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

2014 mahalli seçimlerinden sonra mahalle olacak olan köylere olan ziyaretlerini sürdüren Atakum Belediye Başkanı Metin Burma, bu kez de Özören Köyü Sakinleri ile buluştu. Köye erken saatlerde giden ve Cuma namazını burada kılan Başkan Burma, sonrasında da caminin yanında yer alan şehitlikte de dua etti.

Atakum Belediyesi olarak son beş yılda çok önemli bir dönem geç irdiklerini, ilçenin tamamında büyük gelişmelere imza attıklarını belirten Atakum Belediye Başkanı Metin Burma, “Karadeniz de Atakum bir yıldız gibi parlamaktadır. Hiç bir yerin nüfusu artmaz hatta azalırken, biz 4,5 yılda 45 bin nüfus aldık. Bu gelişmeler artık önümüzdeki dönemde daha da boyut artırarak sürecektir. Birisi İstanbul’daki Beylikdüzü, biri Atakum, Türkiye’nin en çok gelişen iki ilçesidir. Buraya 15 yıldır hizmet veriyorum. Atakum nereden nereye geldi, sizler yukarıdan daha iyi görüyorsunuz Ben bugünlere samimi ,düzgün, dürüst bir insan olduğum için geldim, bu saatten sonra değişmem. Cami ve okullarımıza yardım başta olmak üzere, cenaze işleri, vidanjör temini gibi görev alanımızda olmayan pek çok işi, halkın talepleri doğrultusunda yapmaya çalışıyoruz. Köylerin mahalle olması gündemde bile değilken, ben Özören’e ve başka köylerimize her konuda elimden gelen yardımı yaptım. Mahallemiz olduğunuzda, imkanlarımız dahilinde bu yardımlarda artacaktır. Özellikle cami ve okullarımıza verdiğimiz katkılardan gurur duyuyoruz. Çünkü buralar halka hizmet veren toplumsal yerlerdir. Yerel bir siyasetçi olarak, halkın sorunlarına ve isteklerine hiç bir zaman tepkisiz kalmadım. Benim işim belediyeciliktir. Onu da iyi ve layığı ile yaparım.”dedi.

Karşısındaki kim olursa olsun, dinlemeye,anlamaya ve ondan sonra yapabilecekleri ölçüsünde söz vermeye çalıştığını da sözlerine ekleyen başkan Burma, ” Ben insanların, mahallelerin, bölgelerin ihtiyaçlarına duyarsız kalmam.Bu yol olur, sosyal tesis olur, okulunuzun ihtiyacı olur, caminizin ihtiyacı olur ne bileyim neye ihtiyaç duyuyorsanız,benden ne istiyorsanız,imkanlarım ölçüsünde onu yapmaya çalışırım.Benim siyaset anlayışımda küçük hesaplar içinde bulunmak yoktur. Bu nedenle de, insanlara yalan konuşarak, yapamayacağım şeyler hakkında söz vererek, onları yanıltmam, aldatmam, kandırmam. Ben hizmette hiç bir ayırım yapmam. Bunu bütün muhtarlarımıza sorabilirsiniz. Bu nedenle her yere de çok rahat, başım dik, alnım açık giderim. Hep halkın içinde ve onların emrinde oldum, bundan sonra da bu böyle devam edecektir. Arkamda iktidar gücü olmadığı için, onlardan aldığım destek ve güçle işlerimi yaptım.Bundan sonra da öyle olacaktır “diye konuştu.

Önümüzdeki beş yıl Atakum’a çok güzel şeyler katabileceğine inandığını da sözlerine ekleyen Başkan Burma, ” Ben dost,duygulu bir insanım. Halkın içindeyim. Onlardan kendimi soyutlamadım. Ben halka güveniyorum. Buralar mahalle olduğunda, büyükşehrinde, bizimde görevlerimiz olacak. Ben asla görevden kaçmadım. Üzerime düşen ne varsa yaptım, yapmaya da devam ediyorum.”şeklinde konuştu.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.