REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Atakum ve Samsun Haberleri

Tüm Dünyayı Etkisi Altına Alan
COVID-19 Salgınında SON DAKİKA Gelişmeleri
#BizBizeYeteriz Türkiyem! Korona yaz 8119'a gönder 10 TL bağışta bulun

“Büyükşehir Belediyesi’nde Kurulan Saltanatı Samsunlu Kendi Elleriyle Yıkacaktır”

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
“Büyükşehir Belediyesi’nde Kurulan Saltanatı Samsunlu Kendi Elleriyle Yıkacaktır”
1.492
30 Ocak 2014 - 11:36
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

21.Dönem Samsun Milletvekili ve Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Tarık Cengiz, seçim gezileri kapsamında Havza, Kavak ve Ladik ilçelerini CHP Havza İlçe Başkanı Hasan Topbulut, CHP Kavak İlçe Başkanı Recep Pektaş ve CHP Ladik İlçe Başkanı Necati Akdermir ile birlikte ilçelerdeki sorunları tek tek yerinde inceledi.

Halk ile devamlı temas halinde olan ve ilişkiyi miletvekilliği döneminden bu yana hiç koparmayan Tarık Cengiz ilçelere giderken sadece ilçe merkezlerinde değil, köylere de çıkarak her bölgenin dengeli kalkınması gerektiğinin işaretlerini verdi.

Cengiz konuşmasında şu ifadelere yer verdi, “Belediye Başkan adaylarım burada bizimle beraber Havza’da Ertaş Çoban, Kavak’ta Muhittin Şahin, Ladik’te Salih Ersan arkadaşlarımız ile beraber yürüyoruz. Biz sosyal demokrat belediyecilik anlayışını rahmetli Muzaffer Önder abimizden öğrendik. Biz halkın karşısında dik durmayı, nezaketi, dürüstlüğü rahmetli Erdal İnönü’den öğrendik. Biz kitlelerle birlikte olmayı, halkın içerisinde halktan biri olmayı da rahmetli Bülent Ecevit’ten öğrendik. Tarihimizin hiçbir sayfasında kara leke yoktur. Bu insanlar sizlere hizmet etmek için aday oldular ve sizlerin desteğiyle iktidara geldiler. Şimdi önünüzde bir fırsat daha var bu yolsuzluğa bulaşmış, herkesle kavga eden, inşaların yaşantılarını etkileyen bir iktidarın yerel yöneticileri karşımızda. Bunların hakkından yine halkımız gelecektir. Ben inanıyor ve güveniyorum Samsun Büyükşehir Belediyesinde kurulan sac ayaklarını ve saltanatı Samsun’lu kendi elleriyle yıkacaktır” dedi.

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz’ı o makama Samsunspor’un getirdiğini de ifade eden Tarık Cengiz, “Sayın başkanı o makama Samsunspor getirdi. Samsunspor’un adını kullanarak o koltukta oturuyor. Şimdilerde ise bırakın maçlara gitmeyi kulüpten nefret ediyor. Kulübe harcanacak parayla otel yapılır diyor. El insaf bir büyükşehir belediye başkanı kendi memleketinin takımı hakkında nasıl böyle düşünebilir. Hayretle takip ediyorum” dedi.

Göreve geldiği takdirde Havza, Kavak ve Ladik ilçelerine yapacağı hizmetlere de değinen CHP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Tarık Cengiz, “Havza ilçemizde tarıma dayalı sanayi, organize sanayi, öğrenciler için sosyal alanlar, tarihi evlerin restorasyonu, çok katlı semt pazarı ve otoparkı ve Havza’nın tekrar turizm merkezi haline getirilmesi için çalışacağız. Kavak ilçemizde ise otel ve sosyal tesisler, gençlik ve kültür merkezi, her eve bir atölye, gençlere yönelik yaşam alanları, yaşlı, engelli ve hastalara yönelik kolaylaştırıcı çözümler, organik tarım ve bağ evlerinin yapılması başlıca projelerimizdendir. Bunlar sadece yapmak istediklerimizin görünen yüzüdür. Bütün köy yolları yeniden tamir edilecek ve insanlarımızın daha rahat seyahat etmeleri sağlanacaktır. Ayrıca köylerden gelen bütün araçlar ilçe merkezine giriş yapacak, Samsun şehir merkezine, ilçe merkezlerinden tek araçla ulaşım sağlanacaktır” dedi.

Tasarlanan bütün projelerin teknik bir ekip tarafından her bölgenin ihtiyacını karşılayacak şekilde üretildiğini ifade eden Tarık Cengiz, “hayal üretmeden, seçime yönelik değil ihtiyaca yönelik hizmet vermek için uğraşıyoruz” dedi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.