Çamaş: “Atakum’u En İyi Biz Yönetiriz”

MHP Atakum Belediye Başkan Adayı Necdet Çamaş yerel seçimler öncesi net konuştu:”Bu seçimler halkı ve hizmeti esas alanlarla, Atakum’un yıllarını çalanların seçimi olacak” dedi. ATAKUM’UN KADERİ DEĞİŞECEK 3.5 aylık seçim kampanyası döneminde sıkılmadık el, görülmedik yüz bırakmadıklarını ve Atakumluların şahsına büyük bir ilgi ve teveccühte bulunduklarını dile getiren MHP Atakum Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. […]

Çamaş: “Atakum’u En İyi Biz Yönetiriz”
Haber Tarihi: 29 Mart 2014


MHP Atakum Belediye Başkan Adayı Necdet Çamaş yerel seçimler öncesi net konuştu:”Bu seçimler halkı ve hizmeti esas alanlarla, Atakum’un yıllarını çalanların seçimi olacak” dedi.
ATAKUM’UN KADERİ DEĞİŞECEK

3.5 aylık seçim kampanyası döneminde sıkılmadık el, görülmedik yüz bırakmadıklarını ve Atakumluların şahsına büyük bir ilgi ve teveccühte bulunduklarını dile getiren MHP Atakum Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Necdet Çamaş,”Ben bu ilginin ve sevginin tüm kalbimle sandığa yansıyacağına ve Atakum’da 1. parti gelip seçimleri kazanacağımıza inanıyorum. 28 yılımı dolu dolu yaşadığım Atakum’un sorunlarını, beklentilerini ve özlemlerini çok iyi biliyorum. Eğer Atakumlu hemşehrilerim bize bu yetkiyi verdikleri takdirde ben de Atakum’un makus talihini değiştireceğime söz veriyorum” diye konuştu.

BU YÖNETİM YORGUN VE BİTAP

Atakum’da 15 yıldır uyuyan, yorgun ve bitap düşen bir yönetim olduğunu ve bu seçimlerde halkın ideolojik değil, Atakum’a hizmet edebilecek bir belediye başkanını seçmesi gerektiğini ifade eden Çamaş, ”Ülkemizde öyle belediye başkanları var ki, bir ilin ya da ilçenin adeta kaderini değiştiriyorlar. Biz neden bunu başaramayalım? Bunun yolu önce çok çalışmaktan, halkını iyi anlamaktan ve başarılı bir yönetici olmaktan geçiyor. Düşünün 20 yıllık genç Atakum’un konuşabileceği, övünebileceği bir simgesi bile yok. Birileri ”Atakum’u, Karadeniz’in yıldızı yaptık” derken, hangi gezegende yaşadıklarını bile bilmiyorlar” şeklinde konuştu.

BAŞKANLIK KAPISI SÖKÜLECEK

Seçimlere çok iyi hazırlandıklarını ve 137 proje açıkladıklarını sözlerine ekleyen Çamaş,”Ben üniversitede akademisyen olarak göreve başladığım günden itibaren hem ülkem hem de şehrim için proje üretiyorum. Yani proje insanıyım. Bazı projelerimiz Avrupada ödüller aldı. Bunları bugüne kadar gündeme getirmediğim gibi profesör etiketimi ön plana çıkararak siyaset yapmadım. Halkın içinde olmayı, ortak değerlerimizle yaşamayı bilen ve seven bir insanım. Başkan olduğumda o belediyenin kapısını oradan söküp, Atakumlu hemşehrilerimle iç içe olacağım” dedi.

HERKESİN BAŞKANI OLACAĞIM

Yarın yapılacak olan seçimlerin hem ülke hem de Atakum için huzurlu ve mutlu bir şekilde geçmesi dileğinde bulunan Çamaş,”Yarın çok önemli bir seçim yaşayacağız. Atakum içinde bu seçimler çok önemli. Ben 5 yıl için bu işin sevabına talip olan, yüreği Atakumla çarpan bir kişi olarak, 30 Martta bu seçimleri kazandığımızda siyasi parti rozetimi çıkartıp, Atakum rozetini takacağım. Bana oy verenin de vermeyenin de başkanı olmak boynumun borcu olsun. Gençlerin abisi, yaşlılarımızın evladı, çocuklarımızın amcası olacağım. 30 Marttan sonra Atakum’a huzur gelecek, Atakum Belediyesi sadece yaptığı hizmetlerle ve insan odaklı çalışmalarıyla anılacak”

RANT DEĞİL, HİZMET KADROSU

Rant odaklı olmayan, yüreği Atakum sevgisiyle çarpan, tecrübeli ve dinamik isimlerin bir araya geldiği bir kadro oluşturduklarını söyleyen Çamaş,”bu ekip Atakum halkının talepleri ve istekleri doğrultusunda bir araya gelmiş bir ekiptir. Her çalışma arkadaşım en az benim kadar hizmet aşkıyla doludur. Onlarında Atakum’a katacağı çok şeyleri olduğunu Atakumlu hemşehrilerimiz çok iyi biliyor. İnanıyorum ki Atakum halkı bizleri birbirimizden ayırmayarak tam yetki ile bize Atakum’un mührünü teslim edeceklerdir. Bizlerde onların emanetine en iyi şekilde sahip çıkarak Atakum’u yöneteceğiz” diyerek sözlerini tamamladı.

 

 

Haber Etiketleri: , ,
Yazı hakkındaki yorumunuzu paylaşın...