REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Atakum ve Samsun Haberleri

Tüm Dünyayı Etkisi Altına Alan
COVID-19 Salgınında SON DAKİKA Gelişmeleri
#BizBizeYeteriz Türkiyem! Korona yaz 8119'a gönder 10 TL bağışta bulun

Çamaş, Meclis Adayları ve Projelerini Tanıttı

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Çamaş, Meclis Adayları ve Projelerini Tanıttı
1.364
06 Mart 2014 - 11:44
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

MHP Atakum Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Necdet Çamaş, Atakum için 137 proje hazırladıklarını söyledi. Samsun’un Atakum ilçesinde bulunan Gülhan Restoran’da meclis üyesi ve proje tanıtım toplantısı düzenleyen Prof. Dr. Necdet Çamaş, seçim çalışmalarını imece usulü yürüttüklerini söyledi. Başkan adayı Prof. Dr. Çamaş, “Biz seçim kampanyamızın her türlü ana unsuru imece usulüdür. Bu şehrin gelecekteki yönetim anlayışı da imece usulü olacaktır. Bundan taviz vermek namertliktir. Buna inanıyorsanız, eğer ortaya koymuş olduğunu değerleri bu şekilde ifade ediyorsanız 5 yıl boyunca bundan asla taviz vermeden yönetimi de gerçekleştirmek zorundasınız. İnşallah bu süreci 2019 Mart’ına kadar 100. yıl şerefine Samsun’a hediye edeceğimizi bütün Atakum’a ve Samsun’a söz veriyoruz” dedi.

Mahalli yönetimin muhakkak halka hizmet anlayışı içerisinde olması gerektiğini söyleyen Prof. Dr. Çamaş, “Bir mahalli yönetimin muhakkak halka hizmet merkezli bir anlayış içerisinde olması gerekir. Bu nedenle biz sadece kendi anlayışlımızı değil Atakum’un istekleri neyse o amaçla başlamış olduğumuz çalışmalarımızı tamamlamak ve nasip olursa 5 yıl boyunca çalışma azminden ve kararlılığında devam edeceğimizi belirtmek istiyorum. Atakum’un istekleri neyse o gayretten vazgeçmeyeceğiz. MHP’nin 30 Mart mahalli seçimleri için oluşturmuş olduğu meclis üyesi ve kontenjan sıralaması, ismi geçen herkesi sizlere arz edeceğiz” diye konuştu.

ATAKUM’A 137 PROJE

Atakum için 137 proje hazırladıklarını söyleyen Prof. Dr. Necdet Çamaş şöyle konuştu: “Atakum’a 137 proje hazırladık. Bunlardan seçkin olanların bazılarını sizlerle paylaşıp dertleşmek istiyoruz. Bu şehrin kimlik problemi olduğunu biliyoruz. Bunun için ‘Kimlikli Şehir Planlaması ve Kentsel Tasarım Projesi’ni hazırladık. Bizim Atakum sosyal sorumluluk projeleri içerisinde hazırlamaya çalıştığımız yapılan yorumlarda baktık şehrimizde iki tane önemli sorun var. Bunlardan birisi temizlik diğeri ise şehir içi ulaşımdır. Bu Atakum’da turizm için çok önemlidir. Atakum bir turizm kenti demekle yapmak başka bir şeydir. Atakum’da hayal değil, ürettiğiniz projeleri hayata geçirmeniz gerekiyor. Şehrin üzerinde manevi bir kirlilik var. Huzursuzluk var. Önce manevi temizlik, daha sonra maddi temizlikle bu şehri pırıl pırıl bir yer ve denizinden faydalanabilen bir alan haline dönüştürebilmek bir mecburiyettir.”

MHP Atakum Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Necdet Çamaş, konuşmasının ardından meclis üyesi adaylarını ve projelerini katılımcılara ve basın mensuplarına tanıttı.

Programda ayrıca meclis üyeleri adına kısa bir konuşma yapan MHP Atakum Belediyesi Meclis Üyesi Adayı Fevzi Er ise yaptığı konuşmada, “İki dönem ben de aday oldum. Çok az farkla kaybettim. Ama o günlerde benim yanımda Cemal Gülhan, Osman Çavuş ve Hüsamettin Soyak gibi isimler yoktu. Bu sefer kararlıyız. Canla başla çalışıp bu seçimi kazanacağız” ifadelerini kullandı.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.