REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Atakum ve Samsun Haberleri

Tüm Dünyayı Etkisi Altına Alan
COVID-19 Salgınında SON DAKİKA Gelişmeleri
#BizBizeYeteriz Türkiyem! Korona yaz 8119'a gönder 10 TL bağışta bulun

Cengiz: “31 Mart Bütün İlçeler Şehir Merkezine Tek Araçla Ulaşacak”

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Cengiz: “31 Mart Bütün İlçeler Şehir Merkezine Tek Araçla Ulaşacak”
1.135
17 Şubat 2014 - 17:02
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Tarık Cengiz, yoğun ilginin gözlendiği çalışmalarda halkla her zaman iç içe olan ve her gittiği bölgede ilgi ve coşkuyla karşılanan Cengiz, ulaşım sorununa değinerek “İlçelerden Samsun şehir merkezine gitmek için bir mücadele vermeniz gerekiyor. Ondokuz Mayıs Üniversitesi’nde işi ve hastası olan bir vatandaşımız Kurupelit Kampüsü’ne ardından raylı sistem ile şehir merkezine ulaşıyorsunuz. İşin özü Sayın Belediye Başkanı vatandaşa çile çektirmekten başka bir amaç taşımayan bir ulaşım politikasını izlemektedir” dedi. Ayrıca Tarık Cengiz, 31 Mart sabahı tüm ilçelerden şehir merkezine ulaşımı tek araçla sağlayacağının sözünü verdi.

Siyaset halk odaklı yapılır, insana önem veren halktan kopuk siyaset çizgisi izleyenler er ya da geç yok olmaya mahkumlardır diyen Tarık Cengiz, “Siyasetin mayası insandır, bu amaç ve gaye ile yapılmalıdır. Halktan kopuk ben yaptım oldu zihniyet ve anlayışıyla bu işi yapanlar er ya da geç yok olmaya mahkumdurlar. Halkın sesine kulak vermek gerekir, onların ihtiyaçlarını karşılayabilmek, sorunlarına çözüm bulabilmek bu makama aday olan kişilerin esaslı görevidir. Bizler bu yola çıkarken kozmik odalarda, kapalı kapılar ardında yapılan siyasete değil, dobra dobra halkın gözü önünde milletten bir şey saklamadan tek amacın milletin huzur ve refah içinde yaşamasını sağlamak amacıyla yola çıktık. Amacım yarım kalan Samsun hayalimi gerçekleştirmek. Milletvekilliği dönemimden tam olarak yapamadığım projelerimi Samsun Büyükşehir Belediye Başkanlığı göreviyle tamamlamak olacaktır.” dedi.

Gittiği her yerde karşılık bulduğunu ifade eden Cengiz, “Cumhuriyet Halk Partisi çok büyük bir parti sosyal demokrat siyasetçiler bir dönem Samsun Belediyesini ve birçok belediyeyi kazandı. Rahmetli Muzaffer Önder bu memlekete çok hizmet etti. Kendisini şerefle anıyorum. O’nun beyefendiği ve belediyecilik idare anlayışı bizim için örnek olacaktır. En büyük hedefim belediye ile halk arasındaki duvarları kaldıracağım. Tıpkı Muzaffer Abi’nin döneminde olduğu gibi köyden gelen vatandaşımız makam odasına istediği gibi girebilecektir” dedi.

30 Mart’ın milat olduğunu da ifade eden CHP Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Tarık Cengiz, “Samsun bu kör saltanattan kurtulacak, artık bu şehir rahat bir nefes alacaktır. İnsanlara hizmet ediyorum, diye zulüm eden bu anlayış sandıkta mutlak suretle yok olmaya mahkumdur” ifadelerini kullandı.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.