Çiftlikte Döner Bıçaklı Kavga

Samsun’da bir kişinin döner bıçağı ile elinden yaralanmasına sebep olduğu iddiasıyla gözaltına alınan bir kişi çıkarıldığı nöbetçi mahkeme tarafından tutuklandı. Olay, İlkadım ilçesi Çiftlik Mahallesi’nde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, kendisine zarar vermemesi için döner bıçağını elinden almak isterken H.A.’nın (43) elinden yaralanmasına sebep olduğu iddia edilen İ.Ş.M.(32), Samsun Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet […]

Çiftlikte  Döner Bıçaklı Kavga
Haber Tarihi: 30 Eylül 2015
Haber Kategorisi: Asayiş, Samsun Güncel Haber


Samsun’da bir kişinin döner bıçağı ile elinden yaralanmasına sebep olduğu iddiasıyla gözaltına alınan bir kişi çıkarıldığı nöbetçi mahkeme tarafından tutuklandı.

Olay, İlkadım ilçesi Çiftlik Mahallesi’nde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, kendisine zarar vermemesi için döner bıçağını elinden almak isterken H.A.’nın (43) elinden yaralanmasına sebep olduğu iddia edilen İ.Ş.M.(32), Samsun Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Bürosu ekipleri tarafından gözaltına alındı. İfadesinin alınmasının ardından bugün Samsun Adliyesi’ne sevk edilen İ.Ş.M., çıkarıldığı nöbetçi mahkeme tarafından tutuklanarak Samsun Kapalı Cezaevi’ne gönderildi.

Haber Etiketleri: , ,
Yazı hakkındaki yorumunuzu paylaşın...