Çiğdem Karaaslan Samsun’da: ‘Doğal gaz’ müjdesi

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, seçim bölgesi Samsun’da, önümüzdeki dönem doğal gaza kavuşacak ilçeleri açıkladı.

Çiğdem Karaaslan Samsun’da: ‘Doğal gaz’ müjdesi
Haber Tarihi: 30 Mart 2017


AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Samsun Milletvekkili Çiğdem Karaaslan, Vezirköprü İlçesi’nde partisinin seçim koordinasyon merkezinde partililerle bir araya geldi.

AYDINLIK BİR GELECEK İÇİN…
Halk oylaması sürecinin çok yoğun geçtiğini, uzun süredir sahada olduklarını belirten Karaaslan, ulaşmadıkları bir vatandaş bile kalmaması için çaba gösterdiklerini söyledi. Çiğdem Karaaslan, daha aydınlık bir gelecek için 16 Nisan’daki halk oylamasında çok güçlü “evet” çıkacağına inandığını dile getirdi.

SAMSUN’A 2.5 MİLYARLIK YATIRIM
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Samsun’daki programlarını değerlendiren Karaaslan, “199 tesisin, yatırımların toplu açılışı gerçekleştirildi. Bu da şehrimiz için çok önemliydi. 2,5 milyar liralık yatırımdan bahsediyoruz. Referandum sürecinde sahada çalışıyoruz ama bir taraftan da üretmeye ve yatırımlara hız vererek devam ediyoruz çünkü Türkiye gelişmeli. Ancak gelişerek 2023 vizyonunu yakalayabiliriz” diye konuştu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Samsun’a gelişiyle çok büyük bir heyecan yakaladıklarını vurgulayan Karaaslan, “Sayın Cumhurbaşkanımıza gösterilen ilgi, alaka ve sevgi çok yoğundu. Samsun bu anlamda tarih yazdı. Yollara, sokaklara taşan kalabalık… Bunu insan selinden başka hiçbir kelimeyle tarif edemiyorum.” dedi.

KAVAK, ALAÇAM, YAKAKENT’E DOĞAL GAZ…

Karaaslan, Kavak, Alaçam ve Yakakent ilçelerinin doğalgaz sorununu da çözeceklerini belirterek şunları kaydetti:

“İlçelerimizde çok uzun zamandır bekleyen doğalgaz talebiyle ilgili güzel gelişmeler oldu. Milletvekillerimizin de uzun zamandır takip ettiği bu konuda inşallah olumlu bir sonuç aldık. 2018 yılında Kavak, 2019 yılında da Alaçam ve Yakakent ilçelerimiz doğalgazla buluşacak. Biz yatırıma, üretmeye ve gelişmeye devam ediyoruz. 16 Nisan’da çıkacak çok güçlü ‘evet’ ile bütün bunlar hız kazanacak.”
Samsun Haber

Yazı hakkındaki yorumunuzu paylaşın...