Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan şehit ailesine taziye telefonu

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Hakkari’nin Çukurca ilçesinde teröristlerce çıkan çatışmada şehit olan Piyade Astsubay Kıdemli Çavuş Ömer Sadettin Bakır’ın ailesiyle telefonla görüşerek taziye dileklerini iletti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan şehit ailesine taziye telefonu
Haber Tarihi: 30 Mayıs 2016


Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Hakkari’nin Çukurca ilçesinde teröristlerle çıkan çatışmada şehit olan Piyade Astsubay Kıdemli Çavuş Ömer Sadettin Bakır’ın ailesiyle telefonla görüşerek taziye dileklerini iletti.

Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, beraberinde eski AK Parti Gaziantep Milletvekili Mehmet Sarı ve AK Parti Nizip İlçe Başkanı Fatih Uzunaslan ile şehit Bakır’ın Nizip ilçesi Fırat Mahallesi’ndeki babaevini ziyaret etti.

Şehit Bakır’ın ailesiyle bir süre görüşen Şahin, aileye başsağlığı dileklerinde bulundu.

Basına kapalı gerçekleşen ziyarette Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın şehit babası Ahmet, annesi Lütfiye ve amcası Mehmet Bakır ile telefonla görüştüğü ve aileye başsağlığı dilediği aktarıldı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın şehidin babası Ahmet Bakır’a bir talepleri, ihtiyaçları olup olmadığını sorması üzerine Bakır’ın “Siz, sağ olun, vatan sağ olsun. Biz rahatız, siz de rahat olun. Terörü bitirin, başka bir şey istemiyoruz. Bizi aradığınız için çok mutlu ve memnun olduk. Çok teşekkür ediyoruz.” dediği iletildi.

Haber Etiketleri: , , ,
Yazı hakkındaki yorumunuzu paylaşın...