REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Atakum ve Samsun Haberleri

Tüm Dünyayı Etkisi Altına Alan
COVID-19 Salgınında SON DAKİKA Gelişmeleri
#BizBizeYeteriz Türkiyem! Korona yaz 8119'a gönder 10 TL bağışta bulun

Demirtaş: “Kapımızı Halkımıza Her Zaman Açık Tuttuk”

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Demirtaş: “Kapımızı Halkımıza Her Zaman Açık Tuttuk”
901
17 Şubat 2014 - 17:45
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Sivil Toplum Kuruluşlarına bir dizi ziyaret düzenleyen İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, Balkan Türkleri Derneği Başkan ve yönetim kurulu üyeleri bir araya geldi. Samimi sohbet havasında gerçekleşen ziyarette konuşan  Başkan Demirtaş, Yaşadığı şehre katkı vermek adına yararlı işler yapan her türlü sivil toplum örgütlerine ve temsilcilerine destek vermek adına STK’ların da birbiri ile iletişim içinde olmasını çok önemli buluyorum.” dedi.

Hizmet gezilerine şehirdeki Sivil Toplum Kuruluşları ile devam ettiren Başkan Demirtaş, Samsun Balkan Türkleri Derneği Başkanı Cihat Yılmaz ve yönetim kurul üyelerini ziyaret etti. Kaybolan birtakım değerleri toparlamaya çalışan Balkan Türkleri Derneği’nin çok önemli bir görev üstlendiğini belirten Başkan Demirtaş, Balkanlar’daki Türk vatandaşlarımızla ilişkilerimizi kuvvetlendirmek adına bu tür ziyaretler bizlere güç veriyor. Hemşehri dernekleri örf, adet ve geleneklerin gelecek kuşaklara aktarılması adına önemli işler yapmakta. Doğduğu yerin kültürünü ve yaşamını canlı tutarken yaşadığı şehre de önemli katkı sağlayan birçok derneğimiz bulunmakta. Bu tür sivil örgütlenmeleri belediye olarak her zaman desteklemekteyiz “dedi.

KAPIMIZI HALKIMIZA HER ZAMAN AÇIK TUTTUK

Belediye çalışmaları hakkında açıklamalı kısa bilgiler veren Başkan Demirtaş, Şeffaf ve duru bir yönetim anlayışı ile hedeflerimizi gerçekleştirme yolunda temel ilkelerimizden asla taviz vermedik. Daima kolektif, akıl ve takım ruhuyla çalıştık. Kapımızı ve telefonumuzu görev süresi boyunca halkımıza her zaman açık tuttuk” dedi.

YAŞADIĞIMIZ ŞEHİRDE FARKINDALIK YARATMAK İSTİYORUZ

Gerçekleşen ziyaretten onur ve gurur duyduğunu ifade eden Balkan Türkleri Derneği Başkanı Cihat Yılmaz, İlkadım Belediyesi’nin ilçenin çehresini değiştiren yol-kaldırım ve diğer projelerini yakında takip ediyoruz.Bu manada Başkanımız Necattin Beyin yaptığı hizmetler takdire şayan “dedi. Derneğimiz 1986 yılından beri birçok alanda faaliyet göstermekte olduğunu söyleyen Yılmaz,” Mübadele kültürünü yaşamak, yaşatmak ve gelecek nesillere aktarmak maksadıyla yaşadığımız şehirde bir takım etkinliklerle farkındalık yaratmak istiyoruz” dedi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.