Ekolojik Okur Yazarlık Eğitimi Samsun’da

3-4 Mayıs tarihlerinde, 2 tam gün, Tog(Toplum Gönüllüleri Vakfı) İğne Deliği Gençlik Merkezi tarafından gerçekleştirilecek olan ”Ekolojik Okuryazarlık” Eğitimine katılmak isteyen, 17-30 yaş arasındaki genç bireyler katılmayı düşünüyorsanız, iletişim bilgilerinizi(Mail ve telefon), ignedeligigm@gmail.com adresine göndermeniz gerekmektedir. Katılım sayısı 20 kişi ile sınırlı olacaktır. Peki, ne demektir “Ekoloji Okuryazarı” olmak? Ekoloji Okuryazarı olmak, yeryüzünde yaşamı mümkün […]

Ekolojik Okur Yazarlık Eğitimi Samsun’da
Haber Tarihi: 29 Nisan 2014


3-4 Mayıs tarihlerinde, 2 tam gün, Tog(Toplum Gönüllüleri Vakfı) İğne Deliği Gençlik Merkezi tarafından

gerçekleştirilecek olan ”Ekolojik Okuryazarlık” Eğitimine katılmak isteyen, 17-30 yaş arasındaki genç bireyler katılmayı düşünüyorsanız, iletişim bilgilerinizi(Mail ve telefon), ignedeligigm@gmail.com adresine göndermeniz gerekmektedir. Katılım sayısı 20 kişi ile sınırlı olacaktır.

Peki, ne demektir “Ekoloji Okuryazarı” olmak?

Ekoloji Okuryazarı olmak, yeryüzünde yaşamı mümkün kılan doğal döngüleri, ekosistemi anlama becerisine sahip olmak demektir. Yaşamı bu döngülere uyumlu hale sokmak ve böylece sürdürülebilir bir yaşamı mümkün kılmak anlamına gelir.

Ekolojik Okuryazarlık Eğitimi de nedir?

Sürdürülebilir, doğa dostu bir yaşam için, üzerinde yaşadığımız dünyamızı daha yakından tanıdığımız, dünyanın şu anki durumunu konuştuğumuz ve çözüm önerilerini tartıştığımız bir içerikten oluşmaktadır. Eğitim salon içi ve salon dışı aktivitelerini birlikte içermektedir.

Eğitim başlangıç saati: 10:00

Eğitim bitiş saati: 17:00

Bu renkli buluşmayı kaçırmayın.

Son başvuru tarihi 01.05.2014 Perşembe Saat: 19:00

Haber Etiketleri: , , , ,
Bu yazı için bir yorum yazılmış - Siz de düşüncelerinizi paylaşın
  1. tuğba cem ( 29 Nisan 2014 )

    başvuru nasıl yapılıyo acaba yardımcı olur musunuz

Yazı hakkındaki yorumunuzu paylaşın...